gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yasemin Göksu - Urumeli Hatırası 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yasemin göksu urumeli hatırası Yasemin Göksu'yu belki çoğunuz bilmeyebilir ben bazı parçalarını gerçekten severek dinilyorum güzel buğulu bir ses tonu var sanatçı yeni bir albüm çıkarmış henüz bende dinlemedim almübü en kısa zamanda dinlemek isterim sizlere albüm hakkındaki bilgileri veriyorum arkadaşlar şimdiden iyi dinlemeler=)
    [​IMG][​IMG]
    01. Şeriban
    02. Lofçalı
    03. Ayletme Beni
    04. Mendilimin Yeşili
    05. Kırmızı Gülün Alı Var
    06. Zilli De Maşa Darbuka
    07. Şeribanavulları Çaydan Aşağı
    08. Şefo
    09. Arda Boyları
    10. Aksaray'dan Geçeriken
    11. Küp İçinde Nişasta
    12. Çıkayım Gideyim Urumeline
    13. Mavrova
    14. Dere Geliyor
    15. Morale

Yasemin Göksu - Urumeli Hatırası 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Yangın Hatırası..:D:D:D

Bir Yangın Hatırası..:D:D:D

Bir Yangın Hatırası..
  2. yasemin

yasemin

(Jasmin / Jasmin / Jasmine / Yasemen / Jasminum) Beyaz renkli ve kuvvetli kokulu çiçekleri olan tirmanici bir bitki. Vatani Himalayalar’dir. Akdeniz bölgesi ikliminde kolayca yetistiginden süs bitkisi olarak yetistirilmektedir. Bitkinin yapraklari karsilikli ve 5-9 yaprakçiklidir. Türkiye’de yetistigi yerler: Güney Anadolu bölgesinde. Kullanildigi yerler: Çiçekleri uçucu yag tasir. Uçucu yag...
  3. Kayahan - İstanbul Hatırası

Kayahan - İstanbul Hatırası

Birgün hatırlıyorum Hayal meyal uzakta Bir gün Bir gün hatırlıyorum Sen ve ben İstanbul’da Merhaba derken İstanbul Bir vapur çığlığında Sen ve ben Seven ve sevilen İstanbul o en güzel Bir deniz sakin sessiz Karşıda gülümserken Bir gün Öyle bir gündü o benzeri yaşanmamış Öyle mutluydum ki İstanbul’da ben Öyle mutluydum ki İstanbul’da ben İstanbul’da bir güzel İstanbul kadar güzel
  4. Yasemin

Yasemin

arap yasemin çiçeği arap yasemini bakımı yasemini italyan (Jasmin / Jasmin / Jasmine/ Yasemen / Jasminum) Beyaz renkli ve kuvvetli kokulu çiçekleri olan tirmanici bir bitki. Vatani Himalayalar’dir. Akdeniz bölgesi ikliminde kolayca yetistiginden süs bitkisi olarak yetistirilmektedir. Bitkinin yapraklari karsilikli ve 5-9 yaprakçiklidir. Türkiye’de yetistigi yerler: Güney...
  5. hatırası kaldı

hatırası kaldı

ekranların sevilen dizisi "avrupa yakası"nın çok sevilen Tahsin Amcası Gazanfer Özcan dan miras olark herzaman oturduğu koltuğu yadigar kaldı..... KOLTUĞU SİNAN ÇETİN'E EMANET! GAZANFER ÖZCAN'IN AVRUPA YAKASI'NDA KULLANDIĞI KOLTUK ARTIK DİZİDE YER ALMAYACAK.. Sinan Çetin, kısa süre önce vefat eden Gazenfer Özcan'ın 'Avrupa Yakası'ndaki koltuğunu korumaya aldı. Çetin, 'Tahsin...

Sayfayı Paylaş