gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yasemin Öztürk hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yasemin öztürk yasemin öztürk hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, biyografi, resimleri

Sunuculktan oyunculuğa transfer oaln Yasemin Öztürk hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler!

Yasemin Öztürk, (25 Şubat 1974 - Ankara) Sinema ve TV dizisi oyuncusu.
    Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim gördü. Pek çok TV programında sunuculuk yaptıktan sonra, ilk olarak TRT'de yayınlanan Koçum Benim adlı TV dizisinin başrol oyuncularından biri olarak görev aldı.

Filmografisi

Aşka Sürgün - ATV(Dizi) - (2005)
    Kurtlar Vadisi - Show TV(Dizi) - (2004-2005)
    Canım Benim - ATV(Dizi) - (2004)
    Çalınan Ceset - ATV(TV Filmi) - (2004)
    Gece 11:45 - Sinema Filmi - (2004)
    Hababam Sınıfı Askerde - Sinema Filmi - (2004)
    Radyo Tiyatrosu - TGRT Fm - (2003)
    Aşk Skandalı - TV Filmi - (2001)
    Koçum Benim - TRT(47 Bölüm) - (2001-2003)
    Üvey Baba - Star TV(100 Bölüm) - (2000-2003)
    Şahin - TV Filmi - (2000)
    Sır - Kısa Film - (2000)
    Bizim Sokak - Star TV(13 Bölüm) - (1999-2000)
    Bizden Söylemesi - TRT(13 Bölüm) - (1999-2000)

Yasemin Öztürk hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasemin

Yasemin

arap yasemin çiçeği arap yasemini bakımı yasemini italyan (Jasmin / Jasmin / Jasmine/ Yasemen / Jasminum) Beyaz renkli ve kuvvetli kokulu çiçekleri olan tirmanici bir bitki. Vatani Himalayalar’dir. Akdeniz bölgesi ikliminde kolayca yetistiginden süs bitkisi olarak yetistirilmektedir. Bitkinin yapraklari karsilikli ve 5-9 yaprakçiklidir. Türkiye’de yetistigi yerler: Güney...
  2. Yasemin öztürk, oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.

Yasemin öztürk, oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.

Gecce 11:45” ve “2 Süper Film Birden” filmlerindeki performansıyla göz dolduran Yasemin Öztürk, oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerliyor. Dört yıl boyunca Uygur Tiyatrosu ekibinde yer alan, ardından “Koçum Benim”, “Kurtlar Vadisi”, “Aşka Sürgün” gibi dizilerle deneyimini pekiştiren Yasemin Öztürk, yeni filmi “Aşk Tutulması'nın ekimde vizyona gireceğini açıkladı. Filmin gösterime...
  3. Yasemin Mori Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Yasemin Mori Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

yasemin mori kimdir yasemin mori hayatı Kim Kimdir bölümümüzde bu kez genç bir şarkıcıyı konuk ediyoruz melekler :) Bu konumuzda Yasemin Mori kimdir hayatı hakkında bilgilerle karşınızdayız... 1982 Ankara doğumlu olan sanatçı, aslında Bilgi Üniversitesi/Grafik-Tasarım bölümü mezunu. Ancak küçük yaşlardan beri müzikle ilgilendiği için, söz ve bestelerin tamamının kendine ait olduğu bir...
  4. Engin Öztürk Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

Engin Öztürk Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

engin öztürk hayatı engin öztürk fotoları Sevgili melekler, Kaan Taşaner ile birlikte geçen sezonun fenomen dizilerinden Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde tecavüzcülerden birini oynayan Engin Öztürk hayatı ve fotoları ile bu sayfamızda sizlerleyiz... Engin Öztürk Fatmagülün Suçu Ne dizisinde rol alan bir oyuncudur. Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin dördüncü çocuğu Engin...
  5. Yasemin Allen Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

Yasemin Allen Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

yasemin allen, yasemin allen hayatı, yasemin allen kimdir Sevgili melekler, ilk olarak bir internet alışveriş sitesinin reklamlarında boy gösteren, güzelliği ve kabiliyetiyle İntikam dizisinde başrollerden birini alan Yasemin Allen, şimdi de Muhteşem Yüzyıl'a transfer oldu. Bakalım Yasemin Allen hakkındaki bilgilerimiz nelermiş?... Yasemin Kay Allen 10 Temmuz 1989, Londra, Türk...

Sayfayı Paylaş