gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babamın ölümünün birinci yılı arkadaşlarım ben yasin okudum. Allah kabul ederse. Acaba Yasin'den sonra hangi duayı okumam iyi olacaktır. Bilgisi olana rkadaşlarım bana yardımcı olabilirler mi lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yasinden sonra okunacak dua hangisidir. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sabah namazından sonra okunacak dua..

sabah namazından sonra okunacak dua..

bir dilek için okunacak dua sabah namazından sonra okunacak dilek duası sabah namazından sonra duası okunan okunan hacet Sabah Namazından Sonra Okunacak Duâ Ayetleri "Kim sabahleyin üç def'a diyerek Sûre-i Haşr'ın sonundan üç âyet okursa Allah Teâlâ onun için yetmiş bin melek vazifelendirir, akşama kadar ona duâ ederler, o gün ölürse şehîd olarak ölür, akşamleyin bunu yapan da aynı...
  2. Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua hangi duadır lütfen bana o duayı yazın arkadaşlar
  3. Su İçtikten Sonra Okunacak Dua

Su İçtikten Sonra Okunacak Dua

Su İçtikten Sonra Okunacak Dua nedir lütfen bu duayı bilen varsa yazsın hayrına bu sayfaya
  4. Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi?

Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi?

KIzlar akşam iftar vaktinde orucumuzu açarken bir dua okumalı mıyız peki okuyacaksak Orucu Açarken Okunacak Dua hangisi yani hangi duayı okuyacaz?
  5. Namazlardan Sonra okunacak Türkçe Dua...

Namazlardan Sonra okunacak Türkçe Dua...

namaz, namazdan sonra yapilacak dua, namaz dualari Namazlardan sonra birde her istegimizi kapsayan, samimi bir kalple okuyabilecegmiz ve anladigimiz dua olsa ne güzel olur degilmi? Iste size Namazdan sonra okunacak Türkce dua... Allahım! Kıldığım namazımı, eksik ve kusurları ile birlikte kabul eyle. Ey kalpleri evirip çeviren Allahım! Kalbimi dinin ve itaatin üzere sabit kıl. Allahım!...

Sayfayı Paylaş