yasini serif-i bide tahadan dinleyin

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

1. nisan

nisan Yeni Üye

evradiye evradiye duası yasini şerif duası yasini şerif dinlemek istiyorum yasin dinlemek istiyorum Yasin'i Şerifi Bir de Taha'dan dinleyin [​IMG] [​IMG] 23 Mart 2007 19:04, Cuma

2. nisan

nisan Yeni Üye

Ce: yasini serif-i bide tahadan dinleyin
    yapamadim arkadaslar kusura bakmayinn beceremedim video nasil olur diye,ozur dilerim,mod arkadaslardan ricam silinsinn,

3. esena

esena Aktif Üye

oldu kıs merak etme çok güzel oldu emeğine sağlık

4. nisan

nisan Yeni Üye

sagol canim evet yazdir tusuna basinca oluyormuss
    umarim herkeste basip dinler cok sagol canm benm

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye

Cevap: yasini serif-i bide tahadan dinleyin

emeğine sağlık

yasini serif-i bide tahadan dinleyin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. su gibisi yok ya bide olmasa:(

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. Msn de müzik dinleyin

Msn de ingilizce vb. botlardan sonra müzik botu var:) [email protected] bu adresi ekleyin.. bot sizi kabul edince dinlemek istediğiniz şarkının adını (yada şarkıcının) yazın bot size bir link verecek tıklayın ve müziğinizi dinleyin Herhangi zararlı birşey içermiyor Test edildi..
  3. rakamları bıde böyle görün

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  4. yarın aksama kader 1 er yasını serıf okuyoruz....

arkadaslr agır hasta bı abımız ıcın yarın aksama 500 yasını serıf okuyoruz.1 er yasını serıf de sız okumak ıstermısınız?sımdıden allah razı olsun sızlerden okuyanlar okudum dıye yazarsa sayısı bakımından ii olur ii aksmlar
  5. 500 yasini şerif

kızlar hamile kalmak için 500 yasini şerif topluyorum herkezin 1 tane okuması gerekli yardımcı olurmusunuz okuyabilecek toplayabilecek varmı aranızda allah hepimizin gönlüne göre versin:))))
  6. Yasini şerif okumanın faziletleri

Her gece Yasîn sûresine devam edip, bu hâl üzere iken vefât eden kimse şehid olur.) (Kur’ân-ı kerîmdeki bir sûre, okuyana şefaat eder, dinliyenin affına sebep olur, âhırette korktuğundan emin olur. Bu Yâsin sûresidir.” “Ölüm hastası yanında Yâsin-i şerîf okununca, her harfi için bir melek gelip rûhun kolay çıkmasına duâ eder. Yıkanırken yanında bulunurlar. Cenazesi ile birlikte giderler....

Sayfayı Paylaş