yasini serif-i bide tahadan dinleyin

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

1. nisan

nisan Yeni Üye

evradiye evradiye duası yasini şerif duası yasini şerif dinlemek istiyorum yasin dinlemek istiyorum Yasin'i Şerifi Bir de Taha'dan dinleyin [​IMG] [​IMG] 23 Mart 2007 19:04, Cuma

2. nisan

nisan Yeni Üye

Ce: yasini serif-i bide tahadan dinleyin
    yapamadim arkadaslar kusura bakmayinn beceremedim video nasil olur diye,ozur dilerim,mod arkadaslardan ricam silinsinn,

3. esena

esena Aktif Üye

oldu kıs merak etme çok güzel oldu emeğine sağlık

4. nisan

nisan Yeni Üye

sagol canim evet yazdir tusuna basinca oluyormuss
    umarim herkeste basip dinler cok sagol canm benm

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye

Cevap: yasini serif-i bide tahadan dinleyin

emeğine sağlık

yasini serif-i bide tahadan dinleyin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Otuz yasini asmis kadinlar...

Otuz yasini asmis kadinlar... Andy Rooney der ki... " Yasim ilerledikce, en cok otuz yasini asmis bayanlara deger vermeye basladim." Iste bunun sebeplerinden birkaci: Otuz yasini gecmis bir kadin asla sizi gecenin bir yarisi uyandirip "ne dusunuyorsun?" diye sormaz. Umurunda degildir cunku ne dusundugunuz. Eger otuzunu asmis bir kadin TV deki...
  2. Sure-i Kadr´i Okumanin Faziletine Dair Hadis-i Serif

kadir suresi, kadir suresi okunusu Meleklerim Resulü Ekrem Kadir sure-i celile hakkinda söyle buyuruyor: "Bu Sureyi farz namazlarinda okuyan kimse Cenabi Hakk tarafindan bir münadi: "Ey Allahin kulu! Allah Teala günahlarini affetti" diye nida eder" Ne güzel değilmi? Kisacik bir surenin bu kadar büyük fazileti var meleklerim.... Türkçe Okunuşu...
  3. 500 yasini şerif

kızlar hamile kalmak için 500 yasini şerif topluyorum herkezin 1 tane okuması gerekli yardımcı olurmusunuz okuyabilecek toplayabilecek varmı aranızda allah hepimizin gönlüne göre versin:))))

Sayfayı Paylaş