gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

//Yasiyor..ama uzaktaysam senden!!//

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. LaDYDuRu

LaDYDuRu Forum Okuru

Ce: //Yasiyor..ama uzaktaysam senden!!//

thanks.......

//Yasiyor..ama uzaktaysam senden!!// konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Senden Uzakta

Ajda Pekkan - Senden Uzakta

Yaşanmamış duyguların Beklenmedik tutkuların Esiri oldum sanki ben Bazen bana huzur veren Bazen deli eden bir rüzgardı Seni bana getiren Hep senden uzakta yalnız başıma Yaşıyorum sanki ben şenle başbaşa Bir gün yine Başlayacak bu bitmeyen Hikayenin sonunda ne olacak Yarınlara bir sözüm yok Belki de bu aşk Benim en son sevgim aşkım olacak Hep senden uzakta yalnız başıma...
  2. Hande Yener -Senden uzakta

Hande Yener -Senden uzakta

Birini seveceksin belki Heyecanlanacaksın yetmeyecek Değişeceksin belki İnkar edeceksin hiç bitmeyecek Aynıyım ben Halâ zihnime kazılı adın Burdayım ben Halâ boşlukta noktayım Ordayım ben Zordayım ben Burdayım ben Hep dünden kalmayım Senden uzakta yaşam yok Günüm sayılı Senin yanında Gece beyaz,ölüm kolay kolay Sen olmayınca sözler boş Günüm sayılı Senin yanında Aşk masal,ölüm kolay kolay
  3. Senin kokundan uzak

Senin kokundan uzak

# Beni bir dağ başında böyle yapayalnız kodular, rüzgarlara, kuşlara, bulutlara yakın, senin etinden, tırnağından ayrı, senin kokundan uzak. # Şu anda hiç bir şey mümkün değil. Şu anda her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben. Şu anda sadece yalnızlık ve kahır # Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın, Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz, uzak Biliyorsun...

Sayfayı Paylaş