gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yasiyormuyuz sizce?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Tramvaylar dursa, kapıları açılsa, Kalabalıklar halka karışsa Halaylar meydanlarda halkla buluşsa
    Gökyüzünden çiçekler yağsa
    Hüzünleri, kahkalar oyunlar bozsa

Çocukların ellerine rengarenk boyalar bulaşsa
    Ağızlarında şen şarkılar olsa,
    Mendiller yağ satarım bal satarımda kullanılsa,
    Bankalar çocukluk kredisi verse,
    Çocuklar çocuk gibi olsa

Taksi dolmuşa, dolmuş otobüse
    Otobüs yolcuya günaydın demek için
    Camdan kolunu çıkarsa, bağırsa.
    Kornalar düğünler için çalsa,
    Hastalar, uyuyan çocuklar camlardan kahkalar atsa.

Bir gül kokusu sarayburnundan girse
    Taaa kavağa kadar her mahalleye uğrasa,
    İnsanlar hep gülse
    Gülmek için hiç bitmeyecek nedenleri olsa

Hayat yaşamak gibi olsa…
    alintidir

2. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yasiyormuyuz sizce?
    çok güzel olmuş emeğine sağlık

yasiyormuyuz sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizi gidi meraklılar sizi

Sizi gidi meraklılar sizi

Ne meraklı bunlar böyle?
  2. Sizde beklemeyin

Sizde beklemeyin

SİZDE BEKLEMEYİN.... Nazik olmak için, bir gülümseme beklemeyin. Sevmek için sevilmeyi beklemeyin. Bir arkadaşın değerini anlamak için, yalnız kalmayı beklemeyin. Çalişmaya başlamak için, en iyi işi beklemeyin. Öğütleri hatirlamak için, düşmeyi beklemeyin. Duaya inanmak için,acıları beklemeyin. Yardım edebilmek için, zamanınız olmasını beklemeyin....
  3. Hala sizinleyse!!!

Hala sizinleyse!!!

Hala sizinliyse ona sarılın,öpün teşekkür edın..dün için,bu gün için,yarın için teşekkür edın..geç olmadan... 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür...
  4. İrade Sizsiniz!

İrade Sizsiniz!

irade, iradesiz, sigara, diyet, ingilizce konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Çoğumuzda bir kararsızlık hali var. Diyete başlayıp, yarım bırakıyoruz; Sigarayı bırakıp birkaç gün sonra yeniden pakete sarılıyoruz. İngilizce öğrenmek için başladığımız kursa gitmiyoruz. İradesiziz açıkçası. Sonra yine başa dönüyoruz: "Bayramdan sonra diyet yapacağım, Ramazan'da sigarayı...
  5. Hamilemiyim sizce

Hamilemiyim sizce

merhaba hanımlar sizlere bir şey danışmak istiyorum. dün gece hiç bir şey yokken gece saat 4 gibi bir miğde bulantısı ile uyandım ve aşırı derecede istifra ettim. acaba bu bir hamilelik belirtisi olabilirmi? birde çok afedersinizi gaz problemi yaşıyorum ama sık idrara çıkmıyorum. bana bilgi verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş