gebe
  1. karanlıqlar_prensesi

karanlıqlar_prensesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yaşlılar diyalogu koptum ya=)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında karanlıqlar_prensesi tarafından paylaşıldı.

yaşlılar için abiyeler yaşlı abiye
    ben bu sabah bayaga bir güldüm arkadaşlar sabah kahvaltı için ekmek almaya markete gittim ordada yaşlı bir teyze burayı kıyafetçi sanıyor sanırım gözleride pek ii görmüyor kulaklarıda agır işitiyor neyse kadın marketteki abiye diyorki oglumm tulum varmı tulum?
    adam: yok teyzem yok burda kimse tulum yemez
    kadın:neee evladım anlamadım
    adam:teyze burda kimse tulum yemez beyaz vereyim mi sana onunda tadı çok güzeldir
    kadın: ya ya bende zaten beyaz istiyordum fistanların altına
    adam:ne fistanı teyze
    kadıni:hadi evladım hadi oyalama benide ver iki tane beyaz
    adam:gitti iki tane beyaz peynir getirdi teyze tadına bakacan mı
    kadın:neee evladım ne olmuuşş :D
    adam:bıçagın uçunda peyniri uzattı al bak teyze tadını begenirsen vereyim
    kadın:nasıl bakacam evladım beyazın tadına bakılmaz ki
    o sırada markete harun amca geldi oda yaşlı pek ii işitmez ama cin gibi görür herşeyi
    harun amca:kadına hanım hanım al al ben baktım tadına güzel güzel tam bizim gibi yaşlılar için zaten dişimiz yok emerken de eriyor tam bizlik
    kadın:nee neyi emiyorsun sen be adam bagırmaya başladı
    harun amca:beyaz peyniri hanım sen sormadın mı nasıl bakacam tadına diye
    tabi ben gülmekten yıkıldım ya ayh çok komiklerdi
    sonra yaşı teyze:evladım ben yiyecek degil giyecek istiyorum fistanlarımın altına bacaklarım görünmesin die [ ya teyzem her yerin görünse nolcak senin yaşın olmuş 96]
    merketçi abi napacagını şaşırdı durdu gülüyor öyle teyzem burası kıyafetçi degil ama market market gel ben seni götüreyim kıyafetçiye
    kadın:elindeki bastonu abiye vurdu madem bura kıyafetçi degil ne diye iki saattir oyalıyorsun beni senin babanda zaten yalancıydı sende öylesindedi ve gitti
    ya çok güldüm ya yazık oldu abiye iyilik yapip derken bastnu yedi kafaya

buda benim tarafımdan yane umutsuz_vakayım ismiyle yayınlanmıştır=)

yaşlılar diyalogu koptum ya=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düğünümüz var:):)kop kop

düğünümüz var:):)kop kop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. öldüm yaa kop kop

öldüm yaa kop kop

yabancı kop kop şarkılar yabancı şarkılar şarkı isimleri 2009 bu iyilik perimiz:zuha: öncesi ve sonrası:hhh: kac kere git yatagına yat dedim aaaaaa anne dur kapatma konuş konuş:hhh: ya düşünüyom da buranın manzara bayagı iyiymiş:haha:
  3. hem yaşlı hem cimri koptum ya=)

hem yaşlı hem cimri koptum ya=)

koptum ya cimri tiyatro metni cimri oyunu metni yaşlılarla ilgili tiyatro yaşlılar ile ilgili ayyh bitiyorum bu yaşlılara ama bu defaki baya bir cimri yaneler neler yaptı bir görsenizneyse ben konuya dalayım şimdi 56 yaşında pekde yaşlı sayılmaz ama emekli ögretmen bir teyze var bizim binada ama acaip cimri bakın şimdi bir gün lokantaya gitmişler burda hilton oteline:Dbir küçük kase çorba...
  4. Erkekler adet olsaydı :D:Dkop kop yandan

Erkekler adet olsaydı :D:Dkop kop yandan

orkid ped numaraları orkit numaraları erkekler adet olsaydı nasıl olurdu acaba.heralde ortaya çok farklı bi durum çıkardı.okuyalım kopalım hahaha -orkidlerimizi birbiriLERiNE gösterip "benimki daha kanlı ulan" derdiler. -orkid in adını değişip erkid olurdu.. -aaa LeOoOo can gene kanamışşın bugün -sorma, peder gene çok kızdı, etrafı kan içinde bırakmışsın diye. adamın böyle...

Sayfayı Paylaş