gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yaşlılık böyle oluyor

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

YAŞLI BİR ÇİFT, EVLİLİKLERİNİN altın yılını kutluyordu. Kahvaltı yaparken, kadın şöyle düşündü: “Elli yıl boyunca hep kocamı düşündüm ve ekmeğin kabuklu bölümünü ona verdim. Hiç olmazsa bugün bu tadı ben tatmak istiyorum.” Kadın bu düşünceyle ekmeğin kabuklu bölümüne yağ sürüp, öteki kısmını kocasına verdi.
    Düşündüğünün tersine, kocası bu durumdan çok mutlu oldu, karısının elini öptü ve şöyle dedi:
    “Sevgilim, bana günün en büyük mutluluğunu verdin. Elli yıl boyunca ekmeğin en çok sevdiğim yumuşak bölümünü yiyemedim. Çok sevdiğini bildiğim için, o bölümün hep senin olmasını istedim!”

yaşlılık böyle oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşlılık belirtileri

yaşlılık belirtileri

yaşlilik belirtileri yaslilik belirtileri yaşlılık yaşlılığın yaşlılık davranislarinin giderek anne/babasina benzemeye basladigini farketmek -okuldan arkadaslarinin evlilik haberlerini almak, dahasi birine rasladiginda pusette gezdirdigi bebegin cocugu oldugunu ogrenmek -yazlik yerlerde surekli beraber oldugun insanlari geceleri artik disarlarda pek goremeyip ev toplantilarina baslayip okeye...
  2. yaşlılık psikolojisi

yaşlılık psikolojisi

Son yıllarda gerek sağlık alanındaki buluşlar, gerek beslenme koşullarının düzelmesi gibi nedenlerle insan ömrü uzamış ve tüm dünyada yaşlı nüfus artmaya başlamıştır. Bu nedenle yaşlılıkla oluşan hastalıkları ve durumları değerlendiren geriatri bilim dalı oluşturulmuştur.Yaşlılığa özgü bedensel ve ruhsal hastalıkları değerlendirmeden önce yaşla birlikte değişen normal insan psikolojini bilmek...
  3. antalya eglencesi böyle oluyormuş

antalya eglencesi böyle oluyormuş

antalya eğlence yerleri antalya eğlence mekanları antalyada mekanları antalyada yerleri gece Antalya'daki eğlence merkezlerinin bir bir kapılarını açmasıyla gece hayatı renklendi. Antalya Kent Merkezi ve Kemer'de faaliyet gösteren eğlence merkezleri müşterilerine unutamayacakları bir gece yaşatmak için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Eğlence merkezlerinde en büyük ilgiyi, renkli kostümleri...

Sayfayı Paylaş