gebe
  1. Kerra

Kerra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yasmin İlacı

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında Kerra tarafından paylaşıldı.

yasmin ilaç yasmin ilaç yorumlar ilacı Merhaba. Benim geçen aya kadar düzenli adet görmeme rağmen bu ay 40 günde adet gördüm. Adetim geciktiğinde dr.a gittim. Progestan ilacı verdi. Onu 5 gün kullandım ve o biter bitmez adetim başladı. Adetimin de 3.gününde tekrar gittim kontrole. "Kist var" dedi. Yasmin diye bir ilaç verdi. Bunu kullandıktan sonra diğer adetimde yine gelmemi söyledi. Daha önce bu durumla karşılaşan var mı? Kist nedir, kötü bir şey mi? Dr.dan şimdi geldim ve hemen buraya girdim. İnternette araştırmadım henüz. Bilenler lütfen yardım etsin. Moralim çok bozuldu. :(

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    yasmın dogum kontrol hapıdır.....kıstler ıcın doktorlar genelde verırler....ılacı kullan doktorun dedıgı gıbı tekrar gıdersın adet zamanında bakılır kıst dagılmıs mı dıye.....kıstı yumurtalıklarda olan bır ıltıhap olarak gorebılrıız onemlı olan gececek derecede olan bır kıst olması....gecmıs olsun......

3. Kerra

Kerra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah geçecek türdendir. Biz her ay bebek istedikçe bir şekilde erteleniyor. Endişeleniyoruz ister istemez. İnşallah bunda da vardır bir hayır. Allah önce sağlık versin, sonra da isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin.

4. sinoplu_17

sinoplu_17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bende senin gibi adet düzensizliği yaşıyorum banada progestan hapı verdi doktor kullandım adet oldum doktora gittim kist olmuş dedi yasmin verdi yasmini kullandım gene adet olduk tekrardan doktroa gittim suan kistim yok olmuş benim kistim 11mm küçüktü yani gitmiş olduğuna çok sevindim şimdi klomen hapı verdi bakalım yumurtlama tedavisine başladık hayırlısı ile insallah seninde kistin kaybolur...

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doktora gittim kist varmıs bana yasmin ilacı verdi.kullanmaya başladığım gün adet oldum.bugun 13üncü günüm hala devam ediyo.sizce ne yapmam gerekiyo hamilemiyim ?

Yasmin İlacı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Slm Ben Yasmİn

Slm Ben Yasmİn

:)SLM BEN YASMİN HERKESE SELAM:)
  2. ilaç

ilaç

İnsan tenine haricen sürülen ilaçlar dini hayatını ıslah etmeye, İlaç dini doğru ve halis olarak yaşamaya, faydalı ilme, öğüt dinlemeye, ferah ve sivince, İlaç içmek rızka, İlacı yutarak almak günahkarın tövbe etmesine, inançsızın hidayet bulmasına, cahiilin ilim meclislerinden istifade etmesine yahut faydalı kitap okumasına, Fitil kullanmak gizli sırları öğrenmeye, bir meselede bilgi...
  3. Kist ve Yasmin İlacı

Kist ve Yasmin İlacı

yasmin kist kist için yasmin ilacının kullanımı Merhaba herkese. Benim geçen aya kadar düzenli adet görmeme rağmen bu ay 40 günde adet gördüm. Adetim geciktiğinde dr.a gittim. Progestan ilacı verdi. Onu 5 gün kullandım ve o biter bitmez adetim başladı. Adetimin de 3.gününde tekrar gittim kontrole. "Kist var" dedi. Yasmin diye bir ilaç verdi. Bunu kullandıktan sonra diğer adetimde...
  4. yasmini

yasmini

mrblar geçen ay doktora gittim bende 3 cm lik bir kistimin olduğunu söyledi ve bana yasmini ilacını verdi ve ilacı kullandım şuan ilaç biteli 3 gün olacak ve hala adet olmadım sizce ne zaman adet görürüm kaçıncı gün adet olurum beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
  5. Yasmin Doğum Kontrol Hapı

Yasmin Doğum Kontrol Hapı

yasmin doğum kontrol hapı nedir,yasmin doğum kontrol hapı ne için kullanılır,yasmin doğum kontrol hapı gebeliği önlermi,yasmin doğum kontrol hapının yan etkileri varmıdır,yasmin hakkında bilgiler Yasmin gebe kalmayı önleyici bir ilaçtır ve başka etkileri de mevcuttur. Yasmin gebeliği önleyici etkisini, esas olarak yumurtalıklardan yumurta atılmasını (yumurtlamayı) engellemenin yanında,...

Sayfayı Paylaş