gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yasmini

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mrblar geçen ay doktora gittim bende 3 cm lik bir kistimin olduğunu söyledi ve bana yasmini ilacını verdi ve ilacı kullandım şuan ilaç biteli 3 gün olacak ve hala adet olmadım sizce ne zaman adet görürüm kaçıncı gün adet olurum beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Büyük ihtimalle bu soruyu sorduktan sonra adet olmuşsunuzdur..İlaç bittikten 2 veya 3 gün sonra adet görülür

yasmini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Slm Ben Yasmİn

Slm Ben Yasmİn

:)SLM BEN YASMİN HERKESE SELAM:)
  2. Kist ve Yasmin İlacı

Kist ve Yasmin İlacı

yasmin kist kist için yasmin ilacının kullanımı Merhaba herkese. Benim geçen aya kadar düzenli adet görmeme rağmen bu ay 40 günde adet gördüm. Adetim geciktiğinde dr.a gittim. Progestan ilacı verdi. Onu 5 gün kullandım ve o biter bitmez adetim başladı. Adetimin de 3.gününde tekrar gittim kontrole. "Kist var" dedi. Yasmin diye bir ilaç verdi. Bunu kullandıktan sonra diğer adetimde...
  3. Yasmin İlacı

Yasmin İlacı

yasmin ilaç yasmin ilaç yorumlar ilacı Merhaba. Benim geçen aya kadar düzenli adet görmeme rağmen bu ay 40 günde adet gördüm. Adetim geciktiğinde dr.a gittim. Progestan ilacı verdi. Onu 5 gün kullandım ve o biter bitmez adetim başladı. Adetimin de 3.gününde tekrar gittim kontrole. "Kist var" dedi. Yasmin diye bir ilaç verdi. Bunu kullandıktan sonra diğer adetimde yine gelmemi...
  4. Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri istiyorum

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri istiyorum

Arkadaşlar hani Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin vardı ya işte ben Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Yasmin Doğum Kontrol Hapı

Yasmin Doğum Kontrol Hapı

yasmin doğum kontrol hapı nedir,yasmin doğum kontrol hapı ne için kullanılır,yasmin doğum kontrol hapı gebeliği önlermi,yasmin doğum kontrol hapının yan etkileri varmıdır,yasmin hakkında bilgiler Yasmin gebe kalmayı önleyici bir ilaçtır ve başka etkileri de mevcuttur. Yasmin gebeliği önleyici etkisini, esas olarak yumurtalıklardan yumurta atılmasını (yumurtlamayı) engellemenin yanında,...

Sayfayı Paylaş