gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yastığını kapan uykuya

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bu yastıklar tam kişiliğinize göre.Çeşit çeşit modeller var..Uyurken de ben buyum diyorsanız tam sizlik bunlar.. [​IMG]

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hayalcim bende istiyorum bu yastıklardan modeli hiç önemli değil gönlünden geçeni ver canım :)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Aşkınla senin için en güzeli bu canım benim al senin olsun :kiss:

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bende kendi kendime bunu aldim :seker:

cok dadlu hayalim bu yaa :D:D

tskler canimcim :)

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aman hayalim nerden buldun bu birbirinden dadlu yastıkları hepsinede bayıldım ama bunları gordukten sonraa iştahım acıldı .. zaten acılmaya elverişli bir iştahım var ehhemm ehhem bunlarıda gorunce :D [​IMG]
    paylaşım için saol meleğim..
    hereve lazım :D

Yastığını kapan uykuya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hindili Kapama

Hindili Kapama

Malzemeler : • 200 gr. hindi kuşbaşı • 2 adet taze soğan • 9 adet arpacık soğan • 5-6 adet taze fasulye • 1 adet havuç • 1 adet kabak • 1 adet patates • 1 çorba kaşığı un • 1 çorba kaşığı tereyağ Maydanoz • 2 su bardağı su • Tuz ve karabiber Hazırlanışı : Tencerede tereyağını eritip unla birlikte kavurun. Kuşbaşı şeklinde doğradığınız taze fasulyeleri, patatesleri, taze soğanları,...
  2. kapan

kapan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kapama gözlerini....

Kapama gözlerini....

Çocukken geceleri yıldızlara bakardım… Başımı gökyüzüne kaldırır heyecanla yıldızları sayardım; kaçında aşk vardı, kaçından böyle görünürdü gökyüzü, kaçında denizler bu kadar güzel ve kaçında aşk maviydi… Yıllar sonra senin gözlerinde gördüm yıldızları… Gözlerinde o çocukluk heyecanımı yaşadım yeniden. Mavi denizleri, mavi gökyüzünü, mavi aşkı gördüm… Belki de onun için sen gözlerini...
  4. Patlıcan Kapama

Patlıcan Kapama

Malzemeler 1 kg kuzu eti (ön kol) 1 kg patlıcan 1 büyük soğan 2 sivri biber 2 diş sarımsak 3 orta boy domates 2 yemek kaşığı tereyağı 1 yemek kaşığı salça 1 tatlı kaşığı pul biber 1 tatlı kaşığı tuz Hazırlanışı Düdüklü tenceremize etimizi kısık ateşte koyuyoruz arkalı önlü kızarırmış gibi suyu çekene kadar çeviriyoruz. Etin kendi suyu çektikten sonra etimize 3 su bardağı kadar soğuk su...
  5. Geceleri Uyku Sorunu Olupta Hamile Yastığı Kullanan Gebe Melekler Buraya

Geceleri Uyku Sorunu Olupta Hamile Yastığı Kullanan Gebe Melekler Buraya

hamile yastığı,hamile yastıkları, Hamiş melekler geceleri uyku düzeniniz nasıl Rahat uyku uyuyabiliyor musunuz? Uykusuzluk sorunu sizlerde de var mı yani? Hamile bayanlar için artık hamile yastıkları üretilmiş ve pek çok kişi kullanmaya başlamış peki sizler ne yaptınız bu yastıklardan sizlerde de var mı varsa yorumlarınızı alabilir miyim nasıl memnun musunuz.. Hamilelikte uyku düzeni hem...

Sayfayı Paylaş