gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yatak duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yatak duası yatak duaları çocuklar için duası duasi cocuklar icin duasi [​IMG] Arkadaşlar uyumadan önce yatak duasını ukamanın ne kadar çok sevap olduğunu biliyormuydunuz ???

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Euzubillahhimineşşeytanirracim Bismillahirrahmenirrahim

ALLAH'IM

Yattım sağıma,

Döndüm soluma,
    Dayandım Allah'ıma,

Melekler şahid olsun,
    Dinime ve imanıma

Sabaha çıkarsam inşallah,
    Eşhedü en lâ ilâhe illallah

Yattım Allah kaldır beni,
    Rahmetine daldır beni,
    Can bedenden çıkarken,
    İman ile gönder beni.
    Sabah namazına kaldır beni.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yatak duası
    ellerine sağlık

Yatak duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yataklar.

yataklar.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. baykal'ın duası:)))

baykal'ın duası:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kadınların duası

kadınların duası

kadının duası kadinlarin duasi kadınların duası kadın çevirgel duasını yapanlar KADIN DUASI** * Allahim lutfen bana; Deniz kadar etkileyici bakislari olan ve yakisikli (Aliye), Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Ask), Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali), Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi), Cem kadar sadik ve eglenceli (Avrupa Yakasi), Polat kadar guclu (Kurtlar...
  4. Karınca Duası

Karınca Duası

Kim bu karınca duasını beş adet ayrı ayrı kağıda yazarak her birini iş yerinin dört köşesine asar, bir tanesini de üzerinde taşırsa, Cenab-ı Hakk, o kimsenin iş yerine vedükkanına kendi hazinesinden rızık ve bereket indirir. Hem de öyle bereket ihsân eder ki, o yazıyı asan kişinin kendisi dâhi hayrette kalır. Dükkanına giren, alışveriş yapmadan çıkmaz. Hakk Tealâ, dükkanına karınca gibi...
  5. sınav duası

sınav duası

neden fatiha okunmuş kuru üzümü aç karnına yiyeceğiz

Sayfayı Paylaş