gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Yatak Örtüsü Alcam Fikir Verin

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Kizlar ya yatak örtüsü alcam..simdilik var 2 tane ikisinden de memnunum atiyorum makineye yikaniyo.Öyle gösterisli ama ayni zamanda da kullanisli bisey olsun istiyorum.Görünüsüne aldanip hemen almayim. Sizce nelere dikkat etmem lazim neler önemli ???

2. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    kuzum ya cok kabarik almada nasil alirsan al kabariklar hic kullanisli degil ben aldim cok güzeldi kabarik kullanmyiorum hic:S

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    aaa niye kiz bende kabarik fosur fosur cicili bicili aliyim diyodum.Cok mu kaba geliyo ???

4. bfidan

bfidan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de kabarık alma kumasına kalitesine dikkat et tac tan aldım sanada öneririm

5. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    eger odan büyükse yatak odan al kullanirsin ama benim yatak odam cok asiri büyük degil ouzden canim benimki güllü felan acayip güzeldi sonra katliya katliya güüleri bozuluyo ben ona 500 kayme vermistim ya:)

6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    yatak odam büyük.evet ama eh aksamlari katlicam yani dogru haklisin o kivrim kivrim güllü olanlar bozulur..

Yatak Örtüsü Alcam Fikir Verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motifli dantel yatak örtüsü

Motifli dantel yatak örtüsü

yatak odası motifleri yatak örtüsü motifleri motifli örtüsü motifli örtüleri modelleri
  2. yatak örtüsü

yatak örtüsü

el emeği göz nuru diye işte buna derler...hangi el hangi göz dayanmış bunu yamaya..valla helal olsun..ne becerikli hatunlar var...
  3. Örgü Yatak Örtüsü Modeli

Örgü Yatak Örtüsü Modeli

örgü yatak örtüsü örgü yatak örtüsü modelleri el örgüsü modelleri örtüleri el örgüsü örtüleri Bu şekilde birleştirerek istediğiniz büyüklükte istediğiniz rente ve desende bir örtü yapabilirsiniz..
  4. Tuqce_nin Yatak Örtüsü

Tuqce_nin Yatak Örtüsü

Kızlar yatak örtümde bu çok beğenerek aldım.Markası İstikbal fiyatı 428 tl umarım sizde beğenirsiniz:deli: İçinde saten nevresim takımıda var. [/FONT][/B][/URL]Buda nevresim takımı [URL="http://www.meleklermekani.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=121350"] Nevresim takımının içinde iki tane büyük saten yastık kılıfı ikitane normal beyaz desenli yastık kılıfı...
  5. Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri Farklı Dantel Yatak Örtüsü Modelleri En Yeni Dantel Yatak Örtüsü Modelleri Yatak odası dekorasyonunuza yenilik katmaya hazır mısınız? Yeni evliyseniz ya da yatak odası dekorasyonunuzu yenilemeye kararlı iseniz çeyizlik dantel yatak örtüsü modellerine şöyle bir göz atmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise zaman kaybetmeden yatak örtüsü modellerimiz arasından seçimde...

Sayfayı Paylaş