gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Yatakta değil mutfakta iyiyim

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Çok enteresan sanatçılar mutfakta pek iyi olamazlar diye düşünüyordum ben:D:D

GEÇTİĞİMİZ YAZ YUNANLI SEVGİLİSİ ALEX'İN 'SANAL İHANETİ' İLE GÜNDEME GELEN ORYANTAL TANYELİ, "YATAKTA DEĞİL AMA MUTFAKTA ÇOK İYİYİMDİR" DİYEREK, ŞOK BİR AÇIKLAMA YAPTI.

Önceki gün 'Orada Neler Oluyor' programına konuk olan Tanyeli; 'Aşk Doktoru' Mehmet Coşkundeniz'in "Bir evliliğin yüzde 50'si cinselliktir" açıklaması üzerine kendini tutamayarak, şu itiraflarda bulundu:

NE YAPAYIM İÇİMDEN GELMİYOR

"O zaman ben yandım, bittim! Çünkü yüzde 50'lik zamanım yatakta değil, mutfakta geçiyor. Üzerimde eşofmanla kısır, patates salatası, kek yapıyorum. Sanırım Alex de bu yüzden sanal alemde beni aldattı. Ama ne yapayım; evde seksi, cazibeli olamıyorum. İçimden gelmiyor. 'Yatak mı, mutfak mı?' deseniz, cevabım mutfak olur"

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    evde seksi, cazibeli olamıyorum. İçimden gelmiyor. 'Yatak mı, mutfak mı?' deseniz, cevabım mutfak olur" demiş nerde seksi cazip buluyor acaba hahahahahahahaha

Yatakta değil mutfakta iyiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak değil aşk odası...

Yatak değil aşk odası...

Değişen alışkanlıklarla birlikte, yatak odası özel anların paylaşıldığı bir alan olmaktan çıktı. Değişen alışkanlıklarla birlikte, yatak odası tek işlevli, "özel" bir alan olmaktan çıkarak içinde uyumaktan öte, çalıştığımız TV seyrettiğimiz, uzun telefon sohbetleri yaptığımız ve hatta yakın arkadaşlarımızı ağırladığımız bir mekana dönüştü. Tüm giysi ve ayakkabılarınızı mükemmel bir...
  2. iyi değilim aşkım.. Hiç iyi değilim..

iyi değilim aşkım.. Hiç iyi değilim..

iyi değilim aşkım; umutsuzca uyanıyorum sabahları.. Güneş yüzüme vurdukça daha bir karanlık oluyor günlerim. Kahvaltı saatlerimi hep kaçırıyorum.Bilirsin sigara iştahımı kesiyor.. Öyle pek özenmiyorum üstüme başıma..Ne geçerse elime giyiyorum.sen yoksun ya ‘’güzel görünüyorsun’’ demesinler istiyorum.. Yine en arka koltuğunda oturuyorum minibüsün yine camda oluyor gözlerim..sen...
  3. İnce görünmek zor değil

İnce görünmek zor değil

ince görünmek zor değil Sizi olduğunuzdan daha geniş gösteren giyim hatalarını bilirseniz, hem daha şık olabilir hem de daha ince görünebilirsiniz. Zayıf ya da şişman, her koşulda zarif ve narin gösterecek şekilde giyinmenin inceliklerine ne kadar dikkat ediyoruz? Giydiğimiz kıyafetleri iyi taşıyabilmek ve çevremizden iltifat almak, her zaman biz kadınların arzusu olmuştur. İnce yapılı veya...
  4. ince görünmek zor değil

ince görünmek zor değil

ince görünmek zor değil Sizi olduğunuzdan daha geniş gösteren giyim hatalarını bilirseniz, hem daha şık olabilir hem de daha ince görünebilirsiniz. Zayıf ya da şişman, her koşulda zarif ve narin gösterecek şekilde giyinmenin inceliklerine ne kadar dikkat ediyoruz? Giydiğimiz kıyafetleri iyi taşıyabilmek ve çevremizden iltifat almak, her zaman biz kadınların arzusu olmuştur. İnce...

Sayfayı Paylaş