gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Yataktaki tacizciyi kocası sandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Yataktaki tacizciyi kocası sandı http://img.mynet.com/ha3/s/****.jpgSivas'ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Eşiyle birlikte uyuyan kadın, bacaklarının okşaması ve öpülmesiyle uyandı. Öpeni kocası sandı ama değildi!
    Duyanlara "Bu kadar da olmaz" dedirten ve Emniyet'e intikal eden ilginç olay Sivas'ın Alibaba mahallesinde dün sabaha karşı meydana geldi. İddialara göre S.Ç. (26) adlı kadın, gece kocasıyla birlikte yatak odasında uyudu. Ancak genç kadın, sabaha karşı bacaklarının okşandığını ve öpüldüğünü hissederek uyandı.

Kendisini kocasının uyandırdığını sanan kadın, gözlerini açtığında korkunç gerçekle karşılaştı. Genç kadın gözlerini açıp baktığında eşinin uyuduğunu ve bacaklarını okşayan kişinin başka bir erkek olduğunu anladı. S.Ç., gördükleri üzerine çığlık atmaya başladı. Kadının çığlıkları üzerine bir kişi evden gürültüyle kaçarak uzaklaştı. Ç. çifti, polisi arayarak şikâyette bulundu. Genç kadın, eve hırsızlık amacıyla giren bir kişinin tacizine uğradığını açıkladı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yataktaki tacizciyi kocası sandı
    Ya eve girmişsin, kadının yanında eşi yatıyor, hey Allahım, çık git yani bu kadar da sapıklık olmaz ki... Hayret birşey.

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bi yandan üzüldüm bi yandan da güldüm ya...

korkusuz hırsızz :)

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ölümüne susamış diye böylelerine denir sanırım. La havle vela kuvvete.

Yataktaki tacizciyi kocası sandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tacizci erkekler

Tacizci erkekler

tacizci erkekler Tacizci erkekler yılbaşı kutlamalarında gördük,bu tür tacizci insan müsvettelerini protesto ediyorum.iğrençler
  2. Tacizciler Yandı

Tacizciler Yandı

hadin bakalım kolaysa taciz edin hıı :piha::piha::piha::piha::piha:
  3. Tanyelinin Kocası Evden Kaçtı

Tanyelinin Kocası Evden Kaçtı

tanyelinin çocukları tanyelinin kocası BU kadar şaşa bu kadar pahalı düğün bir ay içinmiydi :D:D Ne diyelim inşallan en kısa zamanda Tanyelinin kocası evine döner :tik: TANYELİ “8 GÜN ÖNCE BEYOĞLU’NDAKİ X-LARGE ADLI GAY BARDA SAHNEYE ÇIKTIM. Alex bu kulüpte şarkı söylememi istemedi. Israr ettim. Çünkü önceden yapılmış bir anlaşmam vardı. Eve döndüğümde Alex yoktu. Eşyalarını toplamış,...
  4. Sanal Alem Tacizcilerine CEZA!

Sanal Alem Tacizcilerine CEZA!

haberler kadın haberleri kadına şiddete son şiddet haberleri resimleri haberleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Şiddet Heryerde şiddettir diyerek Sanal Alemdeki Tacizcileere de Ceza yasası geliyor melekler. Kadına yönelik şiddetin önlenmesi amacıyla hazırlanan yasa tasarısında sona gelindi. Radikal gazetesinin haberine göre tasarı, hem şiddeti uygulayan hem de şiddet...

Sayfayı Paylaş