gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Yatarken cep telefonunu baş ucunuza koymayın !!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Abimin çok yaptıgı bir davranıştı .Cep telefonunu baş ucuna koymak ama her gün bir baş agrısı ile kalkıyordu . ve sonunda cep telefonundan oldugunu bilmeyerek doktora gitti ve bunun telefonu baş ucuna,yastıgın altına koydugu için oldugunu söyledi.Çünkü cep telefonları elektromanyetik enerji yayıyomuş.Siz siz olun koyuyosanız artık koymayın hatta konuşurken bile kulaklık kullanın eger kullanmıyosanız bile bir kere telefon calsın öyle kulagınıza götürün .Çünkü birçok hastalığa davetiye çıkarıyormuş arkadaşlar.Şimdi ise abim koymadıgı için baş ucuna öyle bir sorunu kalmadı. sizlerede tavsiyemdir .

Son düzenleme: 13 Mayıs 2009
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tşklerr tatlımm haklısınn güzel paylaşımdıı

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    valla bende sürekli yapiom ya :S

ne isime yariyacaksa...

tskler cnm paylasimin icin... son zamanlarda benimde sürekli basim agriodu...

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bende ya sabah işe erken gidebilmek için saatini kuruyorum telefonun ( sanki kalkıyorm da :hhh.:hhh:) onun için başımın ucuna koyuyorum acayip başağrısı yapıyor ve halsizlikte yapıyor :S:S sağol canım paylaşımın için :)

5. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bilgilendirme için teşekkürler,bende saatımı kuruyorum sabah kalkabılmek ıcın basımın ucunda ama benım tel.kapalı o zaman bi zararı olmaz degılmı ?

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    sanırsam kapalıyken bi zararı olmaz benimde şuaralar başım ağrıyor cep telefonundan olabilir diye düşünüyorum şu söz haftasını atlayatımda ilk işim norolojiye gitmek olacak.

7. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    ben bide yastığımın altına koyuyorum telefonumu uyanmak için sabah kalktığımda başıma sanki baltayla vuruyorlar öyleki ağrıyor...teşekkürler tatlım emeğine sağlık...

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir bilgi sağol

9. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben paranoyak olarak bişey olursa arayanı duyamam yada aramam lazım olur diye koyuyorum ama bunu dikkate alıcam saol

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende son 6 aydır böyle tlefonla yatıp kalkıyorum eskiden vardı ama kullanmıyordum... dikkat etmeye calısıcam artk

Yatarken cep telefonunu baş ucunuza koymayın !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç cep telefonları

ilginç cep telefonları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Cep Telefonlarının Sağlığa Etkileri

Cep Telefonlarının Sağlığa Etkileri

Dünyada bugün 1 milyar, Türkiye'de ise 22 milyon kadar cep telefonu kullanıcısı olduğu sanılıyor. Küçük çocukları ve iyice ileri yaştakileri saymazsak, Türkiye’de her iki kişiden biri cep telefonu kullanmakta. Özellikle Türkiye'de birçok kişinin yollarda, bekleme salonlarında ve parklarda' elleri kulaklarında' dolaştığını görmekteyiz. Gitgide daha çok kullanılan cep telefonlarının sağlığa...
  3. Cep Telefonunun Zararları

Cep Telefonunun Zararları

telefon, nedir, zararları, bilgiler, cep telefonunun zararları için yazımıza buyrun arkadaşlar. hepimiz cep telefonu kullanırız. hatta konuşmayı çok sevenler telefonla yapışık ikiz gibi olurlar saatlerce telefon kulaklarından düşmez. şarjı bittiğinde şarja takar ve konuşmaya devam eder. Yararlarının yanında elbette zararları vardır.İşte cep telefonunun sağlığımıza etkileri ve...
  4. Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonları

Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonları

Ucuz Fiyata En İyi Cep Telefonları hangileridir yani param az ben bu parayla ucuz ve güzel nasıl bir telefon alabilirim. Modelleri ve özellikleri sıralarsanız çok sevinirim.
  5. Cep Telefonlarındaki Tehlikeler!

Cep Telefonlarındaki Tehlikeler!

cep telefonlarının zararları cep telefonlarının sakıncaları Sevgili melekler, herkesin elinde bulunan envayi çeşit cep telefonları her ne kadar son derece işe yarasa da sağlık açısından aslında zararları olan aletler. Tıp ve Biyolojide Elektromanyetik Alan Sempozyumu'na çok sayıda ülkeden katılan tıp kökenli bilim adamları ve araştırmacılar, cep telefonlarındaki sinsi tehlikeleri bir kez...

Sayfayı Paylaş