gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yatılı Misafir Artık Dert Değil

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Evimize yatılı misafir geldiğinde büyük sıkıntı çekeriz.Hele ki evimiz dar yatak sayımız azsa.Ama bu kanepeler bizi bu dertten kurtaracağa benziyorlar.. [​IMG]

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyyyyyyy bu çok gözel gı nette görmüştüm bunu böle bişi almayı düşünüyorum kızların odasına arkadaşları ve kuzenleri için ...........

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy ne güzel yaaa :D gerçekten çok beğendim almak lazım aslında :)

4. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok güzel bu ya..teşekkürler

Yatılı Misafir Artık Dert Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık Siyah Noktalar Dert Değil

Artık Siyah Noktalar Dert Değil

Hava kirliliği, sigara dumanı, toz gibi çevresel faktörlerle bağlı olarak cilt gözenekleri kapanır. Hava kirliliği, sigara dumanı, toz gibi çevresel faktörlerle beraber makyaj kalıntıları, cildin iyi temizlenmemesi, az su içmek gibi etkenlere bağlı olarak cilt gözenekleri kapanır. Nefes almayan cildin yüzeyinde siyah noktalar oluşur. Bir sonraki evre ise sivilce ya da aknedir. Olası...
  2. benimki dert değil :)

benimki dert değil :)

arkadaşlar ya benim dayımın oğlunun düğünü var ama kendime göre elbise bulamadım. çok güzel ve şık bi elbise istiyodum yardımcı olursanız sevinirim lütfen sadece ve uzun elbise istiyorum çok sade değil ama
  3. Dert değil soru....

Dert değil soru....

Arkadaşlar benim bi erkek arkadaşım var onla buluşmaya çekiniyorum gereğinden fazla utanıyorum bunun için ne yapabilirim onu çok özlüyorum çok görmke istiyorum ama bazen düşünüyorumda onun yanında çok utanıyorum sanki ona biraz soğuk davranıyorum bu durumda ne yapabilirim ??? :shootout:
  4. saçınızdaki sorunlar dert değil!!!

saçınızdaki sorunlar dert değil!!!

Saçınız nasıl olursa olsun güzel görünmek elinizde.Bunun için hileler var.Saçınızı kafanıza takmayın ...Dedik ya her şeyin hilesi var:) Saçlarım çok uzun, hiç şekle girmiyor Uzun saçlara şekil vermek zordur. Biraz daha hacimli ve dalgalı görünmesini istiyorsanız saçlarınızı yıkayıp nemini aldıktan sonra bolca köpük sürün. Ardından kalın bigudilerle saçınızı sarın. Yarım saat beklettikten...
  5. kıvırcık sac dert değil....

kıvırcık sac dert değil....

kıvırcık kısa saç modelleri 2011 bayan Esnek, canlı ve dolgun buklelere sahip olmak zor değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve ipuçlarına göz atın buyrun melişler...... Buklelerin havalı ve esnek olabilmesi için saçınızın; - Sağlıklı olması; yani yeterince beslenmiş olması gerekir. Çünkü sebum uzun saçı en uç noktasına kadar besleyemez. Bu nedenle her yıkamadan sonra saç tipine...

Sayfayı Paylaş