gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yatırılan ssk sigorta primleri sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ?

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar benim sizlere bir sorum olacak, benim patronum yaklaşık olarak 2 yıllık sigortalı göstermedi beni ve bu yıl başında beni sigortalı göstereceğine dair söz verdi. Ona inanmaktan başka yapacaım da hiç birşey yok. Çünkü iş bulamıyorum. Eğer patronum beni sigortalı olarak gösterir ise benim patronumun beni ne kadar prim gün sayısı ve ücreti üzerinden isgortalı olarak gösterildiğini nasıl öğrenebilirim bu mümkün mü ? İnan Kaya.

Merhabalar İnan Bey, siz ve sizin durumunuzda olan binlerce işçinin olduğunu söylemek istiyoruz. Tabiki bu durumda kendinize göre haklı sebeplerden dolayı işten de çıkmamak, işsiz kalmamak adına şikayette bulunmuyorsunuz. Kesinlikle bu tür işyerlerinde siz ve sizin durumunuzda olanların davranışları, bu patronlara biraz daha güç veriyor. Lütfen kendinizi ezdirmeyin. İspat edebiliyor iseniz kesinlikle şikayette bulunun.

Sorduğunuz soruya istinaden daha önce ssk-sorgulama.org sitemizde açmış olduğumuz, Ssk Gün Sorgulam ve Dökümanı isimli konumuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu konu üzerinden nasıl işlem yapabileceğiniz detaylı olarak anlatılıyor. Bu konu size yardımcı olmaz ise lüten TC İLE SORGULAMA sitemizdeki, SSK SORGULAMA konumuza bakınız.

Yatırılan ssk sigorta primleri sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tc Kimlik No İle Ssk Prim Sorgulama

Tc Kimlik No İle Ssk Prim Sorgulama

Tc Kimlik No İle Ssk Prim Sorgusu, Tc Kimlik No İle Ssk Prim Öğrenme Ssk Prim Sorgulama Tc Kimlik No İle TC Kimlik No ile Online SSK Sorgulama işlemlerinizi aşağıda verilen bağlantıdan kolayca yapabilirsiniz; Tc Kimlik No İle Ssk Prim Sorgulama İçin BURAYA TIKLAYIN
  2. Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebookta Toplu Arkadaş Silme Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu Sevgili melekler, facebook için resimli doğum günü mesajları konumuzu daha önce sizlerle paylaşmış, birbirinden güzel resimli mesajlar atmıştık sizlere. Bu sayfamızda da bir başka facebook bilgisi konusunda yardımcı oluyor ve Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu diye merak eden meleklerimize ve sayın...
  3. Avea'da Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Avea'da Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Avea Borç Sorgulaması Avea Borç Öğrenme Bir önce ki konumuz olan Avea bilinmeyen numara öğrenme bilgilerinin peşinden bu kez Avea Borç Sorgulaması nasıl yapılır, ilgili linki sizlerle paylaşacağız sevgili melekler... Avea hattınızına ait borcunuzu öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayınız. Avea Borç Sorgulama Linki
  4. Rar Şifreleme İşlemi Nasıl Yapılıyor Öğrenmek İster misiniz ?

Rar Şifreleme İşlemi Nasıl Yapılıyor Öğrenmek İster misiniz ?

Rar Şifreleme Nasıl Yapılır Rar Şifresi Nasıl Konulur Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, az önce paylaştığımız rar şifresi unutma sorunu ve çözümü adlı konumuzun ardından bu sayfamızda da Rar Şifreleme Nasıl Yapılır bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Rar dosyalarınıza şifre koymak için aşağıdaki adımları izleyin: Sıkıştırmak istediğiniz dosyaya sağ...
  5. Şifresiz ssk prim sorgulama

Şifresiz ssk prim sorgulama

ŞİFRESİZ SSK PRİMİ ÖĞRENME Sosyal Sigortalar Kurumu, teknolojik anlamdaki gelişmelere en fazla ayak uyduran Devlet kurumlarının başında gelmekte. Özellikle değiştirilen ve geliştirilen sistemler sayesinde artık sisler SSK SORGULAMA işlemlerinizin tamamını kısa süre zarfında yapabiliyorsunuz. Yeni yapılan bu sistemdeki basitlik özellikle sigortalı olarak çalışan işçilerin inanılmaz yararına...

Sayfayı Paylaş