gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Yatiş Şeklinize Göre İliskinizin Tahlili!

Konu, 'Kadınca' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Yatiş Şeklinize Göre İliskinizin Tahlili!
    melo benim stilim nirde?:becky: ben daha onunla uyuyamadım da :becky: benim niye bir stilim yok ben stilsizmiyim yoksa beni beğenmiyormusun:tsk:bende ilişki analizi istiyom banane banane :tsk:
    paylaşımın için tşkler cinimmmm:kiss:

Yatiş Şeklinize Göre İliskinizin Tahlili! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaş yapısına göre karekter tahlili

kaş yapısına göre karekter tahlili

el yapısına göre kişilik kaş yapısı karakter kaş yapisi ve kişilik bilgileri Kaşlarını cımbızla yolup kalemle şekillendiren kimseler, bir anlamda karakterlerinin en kuvvetli göstergelerinden birini de ortadan kaldırıyorlar. - Kaşlarınız birbirine çok yakınsa: Konsantrasyonunuz çok güçlü; duygusal anlamda da heyecanı simgeliyor, sevdiklerinizi kıskanıyorsunuz. demektir. Ancak öte yandan,...
  2. doGuM GÜnÜnE göRe KişİLiK tAHLİlİ

doGuM GÜnÜnE göRe KişİLiK tAHLİlİ

doğum gününe göre kişilik tahlili doğum tarihine göre ağac Burç deyince akla "balık balığa, terazi teraziye, koç koça benzer" kanısı gelir. Oysa doğar doğmaz nasıl bir isme sahip olunuyorsa, yine doğum tarihiyle birlikte herkes bir kişilik özelliğine sahip oluyor. Gary Goldschneider ve Joost Elffers'in hazırladığı "The Secret Language of Birthdays" (Doğum Günlerinin...
  3. Göz şeklinize göre kişiliğiniz

Göz şeklinize göre kişiliğiniz

Kızlar herşeye göre kişilik tahmini yapılıyor...Şimdide göz şekline göre kişilik tahmini yapılmış...Hadi bakalım kim hangi kişiliğe sahip hepsi çıkıcak ortaya :D:D Patlak gözler inat ve azim gösterir. Gözleri patlak olanların başladıkları işi bitirmeden bıraktıkları görülmemiştir. Böyle kimseler kuvvetli bir hafıza sahibidirler ve ayrıntılara çok önem verirler. Gözleri yuvarlak, berrak...
  4. kan tahliline göre hamilelik

kan tahliline göre hamilelik

kızlar selamlar, acaba kan tahliline göre hamileliğin kaç haftalık olduğu nasıl anlaşılıyor misal benim değer 3048 çıktı buna göre ben kaç haftalık hamileyim sizce bunun bir tablosu varsa paylaşırsanız sevinirim.
  5. Saç Şekillerine Göre Karakter Tahlili

Saç Şekillerine Göre Karakter Tahlili

saç şekilleri saç şekline göre kişilik analizi Saç şeklinizin karakteriniz hakkında ipuçları verdiğini biliyor muydunuz melekler ? :) Yaptığınız topuz modelleri, kısa ya da kıvırcık olan saçlarınıza uyguladığınız modeller, hakkınızda karşınızdakine bazı ipuçları verebiliyor. Nasıl mı ? Yazımızdan öğrenelim... KISA, YUVARLAK, KIVIRCIK SAÇ Saçları düz olduğu halde kıvırtarak kısa ve...

Sayfayı Paylaş