gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yavaş ol Şebnem aile var

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ULUORTA ÖPÜŞTÜLER [​IMG] 'BEKARET RAPORLU' MANKEN ŞEBNEM SCHAEFFER, SEVGİLİSİYLE GİTTİĞİ BİR GÖSTERİDE UYGUNSUZ HAREKETLER SERGİLEYİNCE SALONDAN DIŞARI ÇIKARTILDI.

Türkiye'nin ilk ve tek 'bekaret raporlu mankeni' Şebnem Schaeffer, önceki gece gittiği bir gösteride ortalığı birbirine kattı. İddialara göre; Şebnem sevgilisiyle İstanbul Gösteri Merkezi'ndeki ünlü müzikal Mamma Mia'yı izlemeye gitti. Daha çok ailelerin bulunduğu salonda iki sevgili, bir hayli samimi hareketler sergileyince olanlar oldu.

Tepkileri hiç umursamadı

Arkasındaki ve yanındaki izleyiciler tarafından sözlü olarak uyarılan Şebnem Schaeffer, tepkileri hiç umursamadı. Sevgilisiyle ulu orta öpüşmeye devam eden Şebnem'e olan tepkiler artınca ünlü manken öfkelendi. Bunun üzerine Şebnem Schaeffer ile sevgilisi gösteriden ayrıldı. İzleyiciler de rahat bir nefes almış oldu!

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yavaş ol Şebnem aile var
    bu manken bozuntusuna sinirim zaten pirim vermeyecekler buna aslında hiç bişey olmayan bişey boş nati mermer nati kafa emeğine sağlık adminim:hhh:

3. cemre_dilan

cemre_dilan Forum Okuru

off yine yapmış yapacağını üff şebnem SCHAEFFER, hep böyle yapıyyor ya

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bu insanlarımız nerde ne zaman nasıl davranacaklarını nasıl öğrenecekler acaba:)

Yavaş ol Şebnem aile var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Bırak Kadının Olayım

Şebnem Ferah - Bırak Kadının Olayım

Bu şarkı bir haykırış Bir öpücük, sıcak bir kış Bir demet gül Bir dokunuş Bu şarkı bir yalvarış Bitmesin sürsün bu düş Sende düşün sende konuş Nereye.. Gider bu aşk Nereye.. Dur gitme Bırak kadının olayım
  2. Gökhan Özen - Yavaş Ol Yavaş

Gökhan Özen - Yavaş Ol Yavaş

Aşk değil sanki savaş Yavaş ol canım yavaş Kime çattığını bilmiyorsun sen! Çektiririm de çekmem Öyle eyvallah etmem Ben kimseye benzemem Yavaş ol yavaş Dur bi dakka, dur bi dakka Yavaş yerler yaş Aşkına bel bağlamam Bir ömür sana ağlamam Unuturum tanımam Yavaş ol yavaş! Savaş istemiyorum, Ben seni seviyorum, Deli bir tarafım var, Ben onu söylüyorum...
  3. Şebnem Ferah - ßırak Kadının Olayım (akor)

Şebnem Ferah - ßırak Kadının Olayım (akor)

Em D Bu şarkı bir haykırış C D Bir öpücük, sıcak bir kış Em D Bir demet gül C Bir dokunuş Em D Bu şarkı bir yalvarış C D Bitmesin sürsün bu düş Em D C Sende düşün sende konuş Em Nereye.. D C Gider bu aşk Em Nereye.. D C Dur gitme ikikere Em D C Bırak kadının olayım
  4. Böyle aile olmaz olsun...

Böyle aile olmaz olsun...

Zeytinburnu'nda sağır ve dilsiz olan 5 yaşındaki erkek çocuğunu ayağından bağlayan ailesi misafirliğe gitti. Ayağındaki bağı çözen çocuk, pencerelere vurarak komşularından yardım istedi. Komşularının ihbarı ile söz konusu adrese gelen polis, kapıyı açamayınca merdiven aracılığı ile balkona çıkıp pencereden girerek çocuğu kurtardı. Zeytinburnu Beştelsizler 103/3 Sokak'ta, duyma ve işitme özürlü...
  5. Şebnem Ferah'ın Saçlarına Ne Oldu?

Şebnem Ferah'ın Saçlarına Ne Oldu?

şebnem ferah şebo saçlarını kestirdi neden kestirdi hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah uzun saçlarını kısacık kestirerek dikkat çekmişti...Şebnem Ferah'ın kısa saçları için sosyal paylaşım sitesi twitter'de çeşitli yorumlar yapılmış melekler...Şimdi twitter'de ki yorumlara ve Şebnem Ferah'ın saçlarını kestirme nedenine bakalım...Neymiş?...

Sayfayı Paylaş