gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yavru meleklerinde bir evi olsun

Konu, 'Çöplük' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

minik ev
    Çocuk evleri

çocuk odası çocuklarınıza dar geliyorsa sizde bahçenize çocuğunuz için özel ev yapın:) Biraz ütopik bir düşünce oldu kabul ediyorum. Teorikte çok güzel ama pratikte sıkıntı yaratabilir:) Teorisini o kadar güzel yapmışlar ki bayıldım resmen. Sizce bu tasarım pratik mi teorik mi ? :)

Yavru meleklerinde bir evi olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artık bende bir melek oldum:)

artık bende bir melek oldum:)

herkese mrb siteniz çok hoşuma gitti ve hemen ben buraya üye olmalıyım dedim daha önceden görmediğim için üzüldüm
  2. çikolata tadında bir eviniz olsun:):)

çikolata tadında bir eviniz olsun:):)

çikolata severlere birde çikolata tadında ev sunuyoruz:):) nasılmı? ahanda işte tee bölee :D:D Eviniz cikolata Tadinda Olsun cikolata, vucudumuzdaki mutluluk hormonunu hareket geciriyor. Kahverengi ve beyaz renklerdeki cikolatanin tonlarini evinizde kullanabilir, mutluluk hissini artirabilirsiniz. Eviniz yasam tarzinizi yansitir. Her rengin farkli bir anlami vardir ve ruhunuzda...
  3. melekler mekanı ev olsa...

melekler mekanı ev olsa...

elmalı kurabiye elmali kurabiye nescafe MELEKLER MEKANINI ev olarak görüyoruz ve evdeymiş gibi davranıyoruz:):) ben başlıyorum:D:D kumanda nerdeee dizim başladı yaaaa pooff:dil: :dil: :dil:
  4. nasıl bir evin olsun isterdin

nasıl bir evin olsun isterdin

nasıl bir evde yaşamak isterdiniz nasıl bir evim olacak
  5. evinizde yeşil bir duvarınız olsun

evinizde yeşil bir duvarınız olsun

dikey saksı modelleri Duvarda çiçek örneği İlginç bir duvar dekorasyonu tasarlıyorsannız bir duvarınızı dikey saksı kullanarak yeşillik duvar dekorasyonu uyulaması yapabilirsiniz meleklerim. Dikkat etmeniz gereken duvarın ışık alması.

Sayfayı Paylaş