gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yavrularımız için birbirinden güzel amerikan servisler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Amerikan servis modelleri Çocuk amerikan servisler
    Plastik amerikan servisler bir dönem çokvmodaydı. Hatta hatırlıyorum gazeteler hediye veriyorlardı bu servisleri:) Annemin de gazetelerden alıp koleksiyon yaptığı amerikan servis seti var. Bende o gazetelerin ilginç gazete ilanlarını okurdum:) Ama bu amerikan servisler miniklerimiz için.

Yavrularımız için birbirinden güzel amerikan servisler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tığ işi Amerikan servis modelleri

tığ işi Amerikan servis modelleri

tığ işi amerikan servis tığ işi amerikan servisi servis modelleri servisi modelleri rengarenk ne güzeller dimi :D:D eee öre öre artık bunuda örmüş bizi marifetli Türk kadınlarımız:D:D kimin aklına amerikan servis takımlarını örmek gelirki :D:D tabiki biz Türk kadınlarının değilmi :D:D işte size rengarenk tığ işi amerikan servis örnekleri
  2. Hamileler için birbirinden güzel jileler

Hamileler için birbirinden güzel jileler

jileler hamile jileleri hamilelik jileler hamilelik jileleri jile dikimi Hamileler için en rahat kıyafetlerden birisi elbetteki jileler:) Bebeklerin rahat hareket etmesi adına bana göre tüm hamişlerin tercih etmesi gereken bir model .Son derece rahat ve günümüzde çoğalan birçok şık modellerlede tüm anne adaylarının tercihine sunulan modellerle oldukça göz dolduruyor:)
  3. Dantel Amerikan Servis

Dantel Amerikan Servis

amerikan servis ölçüleri Yemekli misafirlerinizi kendi eliişi göz nurunuzla karşılamak onlara bu şıklığı ve zerafeti sunmak isteyen tüm hamarat bayanlarımız için dantel amerikan servisi modelini ve yapılışını sunuyorum Amerikan serviste dantel şıklığını sofranızda değerli konuklarınıza sunun.Dantelin zarafetinin ketenle bulaşması ayrı bir hoşluk veriyor takıma - 100 gr. 60 no.lu krem rengi...
  4. Cıvıl cıvıl amerikan servisler

Cıvıl cıvıl amerikan servisler

Amerikan servis PVC Amerikan servis örnekleri Yaz geldi. Güneşi görünce içim kıpır kıpır oluyor. Kışın genelde siyah ve kahverengi giyen ben yaz gelince allara morlara bürünüyorum. Evim de cıvıl cıvıl olsun diye araştırma yaparken bu amerikan servislere rastladım. Renkleri canlı, içim açıldı. PVC malzemeden yapılmış bu amerikan servislerin ölçüleri 40 x 29. 4 lü fiyatı 39.90 TL....
  5. Şık sofralar için birbirinden şık servis tabakları

Şık sofralar için birbirinden şık servis tabakları

Renkli servis tabakları Pasta tabak modelleri Harika sofralar hazırlamak için öncelikle dekoratif sofra ürünleri kullanmak geliyor meleklerim. Bu rengarenk servis tabaklarıda size şık sunumlar yapmanız için yardımcı oluyorlar. Ben özellikle yaprak şeklindeki servis tabağına bayıldım meleklerim.

Sayfayı Paylaş