gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Yavuz’un minibüsü radyo klas’ta gaz kesti!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Son günlerin en çok izlenen komedyenlerinden Yavuz Seçkin’in yıllardır devam ettirdiği ve radyo dünyasının en çok takip edilen programlarından biri olan “Yavuz’un Minibüsü” programı Radyo Klas’tan ayrıldı… [FONT=Times New Roman, Times, Serif] [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Radyo Klas defterini kapattığını açıklayan Yavuz Seçkin, “Mutsuz ve huzursuz olmaya başlamıştım. Radyo Klas beni anlamadı” demekle yetindi… [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Son birkaç gündür Yavuz Seçkin’in eski programlarını yayınlayan Radyo Klas’la sözleşmesini sona erdiren Yavuz Seçkin’in peşini diğer radyo kanalları da bırakmıyor… [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ünlü radyocu transfer teklifleri nedeniyle peşine adam bile takıldığını söyleyerek espri de yapmayı ihmal etmedi!.. [/FONT]

Yavuz’un minibüsü radyo klas’ta gaz kesti!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. minibüs diyologları:)

minibüs diyologları:)

SÜRÜCÜ: biraz daha sıkışırmısınız YOLCU: birimizde kucağına gelelimmi SÜRÜCÜ: beyefendi ücretinizi vermediniz YOLCU: uzattım ya almadınmı YOLCU:kaptan akraba olduk daha nere alcan YOLCU: guzuum şu yolda yatan köpeğin yanında indir beni SÜRÜCÜ: anne köpek kalktı gidiyo napıyım) ----------- Yaşlı teyze: "Evladım sağda mübarek bir yerde" M. şoförü: "Az ilerde Camii var,...
  2. gaz

gaz

Yanıcı, uçucu gaz ve hava gibi şeyler gurur ve kibire, öfkeye ve şiddete, Hacimsiz varlıklar kimliksiz ve kişiliksizliğe ve kendini beğenmesinden dolayı ilahi hoşnutsuzluğa delalet eder. ( Gaz kaçırmak için Bakınız; Yellenmek.)Gaz koklamak, kendi hatalarınızdan dolayı başınızın derde gireceği anlamına gelir.Rüyasında havagazı gören kimse, düşmanla karşılaşır.Rüyada gazyagi görmek, yakinda...
  3. Radyo

Radyo

Her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder.Rüyada radyo haber almak şeklinde belirtilir.Çalan bir radyo acele bir haberdir haber alınacağını işaret eder. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak anlamındadır. Haberdir.Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacaginiza ve bu haberle...
  4. minibüs yazıları

minibüs yazıları

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim. Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Karayollarında değil, senin kollarında öleyim. Vur kalbime hançeri, yüreğim parçalansın; fazla derine inme, çünkü orda sen varsın. Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım. Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza. Öyle birini sev ki, sen ölünce o hiç yasamasın. Sen gökyüzünde doğan...
  5. minibüsteki olay

minibüsteki olay

dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip...

Sayfayı Paylaş