gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ah istanbul sen bir han mısın yavuz bingöl ah istanbul A İstanbul (Beyim Aman) Sen Bir Han Mısın Varan Yiğitleri (De Beyler Aman) Yudan Sen Misin
    Gelinleri Yarsız Goyan (Bi Danem) Sen Misin
    Gidip De Gelmeyen (De Beyler Aman) Yari Ben Neyleyim
    Vakitsiz Açılan (Da Beyler Aman) Gülü Ben Neyleyim

A İstanbul (Beyim Aman) Issız Kalası
    Taşına Toprağına (Da Beyler Aman) Güller Dolası
    O Da Bencileyin (Aman) Yarsız Galası
    Gidip De Gelmeyen (De Beyler Aman) Yari Ben Neyleyim
    Vakitsiz Açılan (Da Beyler Aman) Gülü Ben Neyleyim

Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Ölüm Var Mı?

Yavuz Bingöl - Ölüm Var Mı?

Korkularımı ver al hüznümü Sorularımı çal sil yarınları El uyurken gün olurken Solan tenim ölüm beklerken Sarı güle öten bülbüle Sorarım giden her güne Ölüm var mı gurbet var mı Sıla var mı sevenlere Ölüm var mı gurbet var mı Sıla var mı sevenlere
  2. Yavuz Bingöl - Neredesin Sen

Yavuz Bingöl - Neredesin Sen

Su garip halimden bilen isveren azli Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Tatli dillim, güler yüzlüm, ey ceylan gözlüm Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Ben aglarsam aglayip, gülersem gülen Bütün dertlerim anlayip, halimi bilen Sanki kalbimi bilerek, yüzüme gülen Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Sinemde gizli yarami kimse bilmiyor Hiç bir tabib su yarama melhem olmuyor Boynu...
  3. Yavuz Bingöl - Kar Mı Yağmış

Yavuz Bingöl - Kar Mı Yağmış

Karımı yağmış yücedağlar başına Merhamet eylemez gözlerimin yaşına, Daha değmemişti on beş yaşına Vurdu felek kırdı kollarımı dalından, Nerelere gidem arzedeyim halimi Şu dünyanın vefasını görmedim. Geçti cahil ömrüm bir murada ermedim Eller gibi demi devran sürmedim Vurdu felek kırdı kollarımı dalından, Nerelere gidem arzedeyim halimi
  4. Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Aşkın bir sürgün yeri Yine düştüm ben yola Hasretimi vurdum dağlara Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar Sensiz doğan güneşi Söyle ben neyleyim Aşkın ile bak divaneyim Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar
  5. Yavuz Bingöl - Ah Be İstanbul

Yavuz Bingöl - Ah Be İstanbul

Ah be İstanbul güzel İstanbul Türlü sevda içinde canım İstanbul Aramızda yollar var aşılmaz değil Köpürür arada denizler geçilmez değil Sen karşı kıyıda bir güneş ben ay misali Yakamozlarda buluşuruz geç kalma bari Ah seni can seni can İçimdeki bu heyecan Gel bahar solmadan İkimizide taşır bu can Ah be İstanbul güzel İstanbul Türlü sevda içinde canım İstanbul

Sayfayı Paylaş