gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Ah Be İstanbul

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ah be İstanbul güzel İstanbul Türlü sevda içinde canım İstanbul Aramızda yollar var aşılmaz değil
    Köpürür arada denizler geçilmez değil
    Sen karşı kıyıda bir güneş ben ay misali
    Yakamozlarda buluşuruz geç kalma bari

Ah seni can seni can
    İçimdeki bu heyecan
    Gel bahar solmadan
    İkimizide taşır bu can

Ah be İstanbul güzel İstanbul
    Türlü sevda içinde canım İstanbul

Yavuz Bingöl - Ah Be İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Değmen benim

Yavuz Bingöl - Değmen benim

Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan ayrıldım Evvel bağban idim dostun bağında Talan vurdu ayva nardan ayrıldım Gökyüzünde turna gibi dönende Baykuş gibi viran yurda konanda Çok ağladım mecnun gibi çöllerde Ferhat gibi şirin yardan ayrıldım
  2. Yavuz Bingöl - Bedir

Yavuz Bingöl - Bedir

Ürünü Ürünü gelir dereden Benlerini saymadım kareden Sevdiğimi bana yazsa yareden Şen ol yaylam şen ol bedir geliyor Aşağıdan cıvıl cıvıl kuş gelir Armağanlar dolu gider boş gelir Sevda bilmeyene hayal düş gelir Şen ol yaylam şen ol bedir geliyor
  3. Yavuz Bingöl - Ay Balam

Yavuz Bingöl - Ay Balam

KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn GÖzlerİm Yolda Gelmez Mİsİn? Sana ÖlÜrÜm Bİlmez Mİsİn? GÖzlerİm Yolda Gelmez...
  4. Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

ah istanbul sen bir han mısın yavuz bingöl ah istanbul A İstanbul (Beyim Aman) Sen Bir Han Mısın Varan Yiğitleri (De Beyler Aman) Yudan Sen Misin Gelinleri Yarsız Goyan (Bi Danem) Sen Misin Gidip De Gelmeyen (De Beyler Aman) Yari Ben Neyleyim Vakitsiz Açılan (Da Beyler Aman) Gülü Ben Neyleyim A İstanbul (Beyim Aman) Issız Kalası Taşına Toprağına (Da Beyler Aman) Güller Dolası O Da...
  5. Yavuz Bingöl - A İstanbul

Yavuz Bingöl - A İstanbul

A İstanbul beğim aman Sen bir han mısın Varan yiğitleri de beyler aman Yudan sen misin Gelinleri yarsız koyan Bidanem sen misin Gidip de gelmeyen de beyler aman Yari ben neyleyim Vakitsiz açılan da beyler aman Gülü ben neyleyim

Sayfayı Paylaş