gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Ben Bir Küçük Cezveyim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ben bir küçük cezveyim elden ele gezmeyim ben bir küçük cezveyim nota notaları gülenaz akor akor ben bir küçük cezveyim köşe bucak gezmeyim
    ben bir küçük cezveyim
    elden ele gezmeyim

verim benim yarimi
    boynu bükük gezmeyim
    gülen az gülen az
    ağlayan çok gülen az

ben aşık sevme beni
    dertlere salma beni
    götür sarrafa göster
    kötüysem alma beni

gülen az gülen az
    ağlayan çok gülen az

çocuklar çocuklarımız
    umudumuz sevincimiz herşeyimiz
    kirlenmemiş bir dünya bırakalım onlara
    çocuklar büyümek için çırpınırlar
    yalnız büyüdüğümüz için kederleniriz

Yavuz Bingöl - Ben Bir Küçük Cezveyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Aşkın bir sürgün yeri Yine düştüm ben yola Hasretimi vurdum dağlara Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar Sensiz doğan güneşi Söyle ben neyleyim Aşkın ile bak divaneyim Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar
  2. Yavuz Bingöl - Bir İncecik Duman

Yavuz Bingöl - Bir İncecik Duman

Bir incecik aman, dumanda tüter Amman aman bacadan Ah oku derler aman, böylede zerhoş Algın yarim hocada Yar yollamış aman, selamda Gemiş amma yüceden Ah kınalıdır amma, on parmağı Algın yari kınalı Ah alamadım amman, dertlide başım Aldım yarin belalı Yeşil olur amma, odasının ama boyası Ah mercanmıdır aman, yazması Aldım yarin boyası Nettim sana aman; bir mevlada aman kulası Ah...
  3. Yavuz Bingöl - Bir Çift Turna

Yavuz Bingöl - Bir Çift Turna

Bir çift turna gördüm durur dallarda Seversen mevlayı kalma yollarda Sizi bekleyen var bizim ellerde Bizim elde doğru gidin turnalar Turnam dertli öttün Derdimi deştin El vurdun yaremin başını aştın Eşinden mi ayrıldın yolun mu şaştın Doğru bir katere gidin turnalar Fazla gitmem bizim bizim ile varınca Selam söylen eşe dosta sorunca Sağ selamet menzile varınca Benden yare selam edin turnalar
  4. Yavuz Bingöl - Ay Balam

Yavuz Bingöl - Ay Balam

KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn GÖzlerİm Yolda Gelmez Mİsİn? Sana ÖlÜrÜm Bİlmez Mİsİn? GÖzlerİm Yolda Gelmez...
  5. Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

ah istanbul sen bir han mısın yavuz bingöl ah istanbul A İstanbul (Beyim Aman) Sen Bir Han Mısın Varan Yiğitleri (De Beyler Aman) Yudan Sen Misin Gelinleri Yarsız Goyan (Bi Danem) Sen Misin Gidip De Gelmeyen (De Beyler Aman) Yari Ben Neyleyim Vakitsiz Açılan (Da Beyler Aman) Gülü Ben Neyleyim A İstanbul (Beyim Aman) Issız Kalası Taşına Toprağına (Da Beyler Aman) Güller Dolası O Da...

Sayfayı Paylaş