gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Değmen benim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan ayrıldım Evvel bağban idim dostun bağında
    Talan vurdu ayva nardan ayrıldım

Gökyüzünde turna gibi dönende
    Baykuş gibi viran yurda konanda
    Çok ağladım mecnun gibi çöllerde
    Ferhat gibi şirin yardan ayrıldım

Yavuz Bingöl - Değmen benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Mor kuşaklı karlı dağlar ararsa beni Uçurumlar kayalıklar sorarsa beni Yarim yıldızlara bakıp anarsa beni Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli leyli yar Yardan ayrı benim gönlüm hergün sonbahar Kuşlar uçup yaylalarda ararsa beni Ay ışığı gecelerde sorarsa beni Anam çıkıp yollarıma bakarsa benim Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli...
  2. Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

yavuz bingöl derdimin dermanı derdimin dermanı anam lokmana kalsın bu dünyada eremezsem murada Ne feryad edersin divane bülbül Senin bu feryadın anam Gülşen'e kalsın Bu dünyada eremezsem murada Huzuru mahşere anam divana kalsın Nesin metedeyim bir karşı kare Şu sineme açtın anam olunmaz yare Dünya tabib gelse derdime çare Derdimin dermanı anam lokmana kalsın
  3. Yavuz Bingöl - Bedir

Yavuz Bingöl - Bedir

Ürünü Ürünü gelir dereden Benlerini saymadım kareden Sevdiğimi bana yazsa yareden Şen ol yaylam şen ol bedir geliyor Aşağıdan cıvıl cıvıl kuş gelir Armağanlar dolu gider boş gelir Sevda bilmeyene hayal düş gelir Şen ol yaylam şen ol bedir geliyor
  4. Yavuz Bingöl - Ay Balam

Yavuz Bingöl - Ay Balam

KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn GÖzlerİm Yolda Gelmez Mİsİn? Sana ÖlÜrÜm Bİlmez Mİsİn? GÖzlerİm Yolda Gelmez...
  5. Yavuz Bingöl - Ah Be İstanbul

Yavuz Bingöl - Ah Be İstanbul

Ah be İstanbul güzel İstanbul Türlü sevda içinde canım İstanbul Aramızda yollar var aşılmaz değil Köpürür arada denizler geçilmez değil Sen karşı kıyıda bir güneş ben ay misali Yakamozlarda buluşuruz geç kalma bari Ah seni can seni can İçimdeki bu heyecan Gel bahar solmadan İkimizide taşır bu can Ah be İstanbul güzel İstanbul Türlü sevda içinde canım İstanbul

Sayfayı Paylaş