gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Ham Meyva

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ham meyva Ham Meyvayı Kopardılar Dalından, Beni Ayırdılar Nazlı Yarimden.
    Eğer Yarim Tutmaz İse Salımdan,
    Onun İçin Açık Gider Gözlerim.

Benim Yarim Yaylalarda Oturur,
    Ellerini Soğuk Suya Batırır.
    Demedim Mi Nazlı Yarim Ben Sana,
    Çok Muhabbet Tez Ayrılık Getirir.

Uzun Olur Gemilerin Direği,
    Yanık Olur Anaların Yüreği.
    Ne Sen Gelin Oldun Ne Ben Güveyi,
    Onun İçin Açık Gider Gözlerim.

Yavuz Bingöl - Ham Meyva konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Baharım Sensin

Yavuz Bingöl - Baharım Sensin

Baharı Beklerim Güllerim Bitsin, Yarimi Beklerim Ocağım Tütsün, Baharım Sensin Güllerim Bitsin Ocağım Tütsün...Oy... Gele Yar. Sevdalı Gönlüme Doğmadı Güneş, Aradım Yıllardır Bulamadım Bir Es, Muradım Gele Güllerim Bite Ocağım Tüte...Oy... Gele Yar... Baharım Sensin Güllerim Bitsin Ocağım Tütsün...Oy... Derleyen Ali Rıza Binboğa
  2. Yavuz Bingöl - Allı Gelin

Yavuz Bingöl - Allı Gelin

yavuz bingöl allı gelin istanbuldan gelen tatar yavuz bingöl istanbuldan gelen tatar kamçısını atar tutar İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Nerde Yatar Kondur Beni Allı Gelin İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Handa Yatar Konduramam Yiğit Seni Büyük Kapının Gelini Kondur Beni Allı Gelin Konduracak Yerim Yoktur Konduramam Yiğit Seni Dostumdan...
  3. Yavuz Bingöl - A İstanbul

Yavuz Bingöl - A İstanbul

A İstanbul beğim aman Sen bir han mısın Varan yiğitleri de beyler aman Yudan sen misin Gelinleri yarsız koyan Bidanem sen misin Gidip de gelmeyen de beyler aman Yari ben neyleyim Vakitsiz açılan da beyler aman Gülü ben neyleyim
  4. Kara Eşref (yavuz Bingöl)

Kara Eşref (yavuz Bingöl)

KARA EŞREF (YAVUZ BİNGÖL) Son Osmanlı kabadayılarından Alemdar Ağa’nın elinde büyüyen Kara Eşref, geleneğin kendisi tarafından sürdürüldüğüne, Alemdar Ağa’nın halefi olduğuna inanmaktadır. Mahallenin hamisi olma konusunda can dostu Sarı Eşref’le amansız bir rekabet içindedir. Sevdalısı Ceylan ise hem can dostu hem de ezeli rakibi olan Sarı Eşref’in kız kardeşidir
  5. Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingöl'ün Otomobili Yandı! Evler boşaltıldı, iki itfaiye aracı hazır bekletildi, 50 litre benzin ve 2 çuval bezle Bingöl'ün arabası alev topu oldu. Başrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun paylaştığı, cumaları TRT 1'de yayınlanan 'Bulutların Ötesi' adlı dizinin seti, önceki gün heyecanlı anlara sahne oldu. EVLER BOŞALTILDI Sette; Yavuz Bingöl'ün canlandırdığı 'Bekir'...

Sayfayı Paylaş