gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Kara Tren Sarki Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kara tren hikayesi yavuz bingöl kara tren hikayesi gecikir belki hiç gelmez türküsünün kısa ile ilgili şarkılar Yavuz Bingöl - Kara Tren Sarki Sözü
    Gözüm yolda gönlüm darda
    Ya kendin gel ya da haber yolla
    Duyarım yazmışsın iki satır mektup
    Vermişsin trene halini unutup
    Kara tren gecikir belki hiç gelmez
    Dağlarda salınırda derdimi bilmez
    Dumanın savurur halimi görmez
    Kan dolar yüreğim gözyaşım dinmez

Yara bende derman sende
    Ya kendin gel yada bana gel de
    Duyarım yazmışsın iki satır mektup
    Vermişsin trene halini unutup
    Kara tren gecikir belki hiç gelmez
    Dağlarda salınırda derdimi bilmez
    Dumanın savurur halimi görmez
    Kan dolar yüreğim gözyaşım dinmez ​

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kara tren nin hikayesi
    hiç bir yerde kara tren türküsünün hikayesini bulamıyorum offffff.... belki sizde vardır dedim ama sizdedede yok nerden bulucam şimdi ben bunu offfffffffff yaaaa

Yavuz Bingöl - Kara Tren Sarki Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Yarım Söz

Yavuz Bingöl - Yarım Söz

Yanıma gel yar Sözümü duy yar Ben seni sevdim Halimi bil yar Sen yüreğimdeki küskün çiçek Açmalısın bahar geldi diye Açmalısın çünkü ben Sazımın teli özümün dili Ben seni sevdim Canımsın hey yar Sen dilimdeki en güzel türkü Bende yaşarsın benimle yaşarsın Ben seni sevdim halimi bil yar Gönlüme gir yar Sen olmadan uçar mıyım Kanadım olsa bile Sen olmadan açar mıyım Baharlar gelse bile sen...
  2. Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Mor kuşaklı karlı dağlar ararsa beni Uçurumlar kayalıklar sorarsa beni Yarim yıldızlara bakıp anarsa beni Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli leyli yar Yardan ayrı benim gönlüm hergün sonbahar Kuşlar uçup yaylalarda ararsa beni Ay ışığı gecelerde sorarsa beni Anam çıkıp yollarıma bakarsa benim Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli...
  3. Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

yavuz bingöl derdimin dermanı derdimin dermanı anam lokmana kalsın bu dünyada eremezsem murada Ne feryad edersin divane bülbül Senin bu feryadın anam Gülşen'e kalsın Bu dünyada eremezsem murada Huzuru mahşere anam divana kalsın Nesin metedeyim bir karşı kare Şu sineme açtın anam olunmaz yare Dünya tabib gelse derdime çare Derdimin dermanı anam lokmana kalsın
  4. Yavuz Bingöl - Ay Balam

Yavuz Bingöl - Ay Balam

KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn GÖzlerİm Yolda Gelmez Mİsİn? Sana ÖlÜrÜm Bİlmez Mİsİn? GÖzlerİm Yolda Gelmez...
  5. Yavuz Bingöl Porsche'yle gitti tren geldi

Yavuz Bingöl Porsche'yle gitti tren geldi

yavuz bingöl yavuz bingol yavuz bingöl, yavuz bingöl arabası, yavuz bingöl Porsche, yavuz bingöl cip, Porsche cip Ünlü türkücü ve oyuncu Yavuz Bingöl geçtiğimiz günlerde kendine bir Porsche cip almış Melek'lerim. Yeni cipiyle Ankara'ya gitmiş ama gelirken trenle gelmiş :D:D Merak mı ettiniz? O halde buyrun Yavuz Bingöl'ün haberine Melek'ler:D Yavuz Bingöl, geçtiğimiz günlerde...

Sayfayı Paylaş