gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Yavuz Bingöl & Nihat Aydın - Umuda Ezgiler (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Yavuz Bingöl & Nihat Aydın - Umuda Ezgiler, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Yavuz Bingöl & Nihat Aydın albümü sizlerle melekler :)

Sanatçi: Yavuz Bingol / Nihat Aydın
    Albüm Adi: Umuda Ezgiler
    Türü: Türk Halk
    Yayin Tarihi: 2011
    Kalitesi: 128 kbps

Albümdeki Eserler

1 Mihriban
    2 Yozgat Sürmelisi
    3 Arpaçay
    4 Pencereden Kar Geliyor
    5 Gün Işımış
    6 Ağam Tez Gele
    7 Ateşte Kül Olaydım
    8 KAleden İniş mi Olur
    9 Çam Işığı Türküsü
    10 Dünyanın Üzerinde
    11 Yemen Türküsü

Yavuz Bingöl & Nihat Aydın - Umuda Ezgiler (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Mor kuşaklı karlı dağlar ararsa beni Uçurumlar kayalıklar sorarsa beni Yarim yıldızlara bakıp anarsa beni Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli leyli yar Yardan ayrı benim gönlüm hergün sonbahar Kuşlar uçup yaylalarda ararsa beni Ay ışığı gecelerde sorarsa beni Anam çıkıp yollarıma bakarsa benim Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli...
  2. Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

yavuz bingöl derdimin dermanı derdimin dermanı anam lokmana kalsın bu dünyada eremezsem murada Ne feryad edersin divane bülbül Senin bu feryadın anam Gülşen'e kalsın Bu dünyada eremezsem murada Huzuru mahşere anam divana kalsın Nesin metedeyim bir karşı kare Şu sineme açtın anam olunmaz yare Dünya tabib gelse derdime çare Derdimin dermanı anam lokmana kalsın
  3. Yavuz Bingöl - Ay Balam

Yavuz Bingöl - Ay Balam

KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn GÖzlerİm Yolda Gelmez Mİsİn? Sana ÖlÜrÜm Bİlmez Mİsİn? GÖzlerİm Yolda Gelmez...
  4. Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

ah istanbul sen bir han mısın yavuz bingöl ah istanbul A İstanbul (Beyim Aman) Sen Bir Han Mısın Varan Yiğitleri (De Beyler Aman) Yudan Sen Misin Gelinleri Yarsız Goyan (Bi Danem) Sen Misin Gidip De Gelmeyen (De Beyler Aman) Yari Ben Neyleyim Vakitsiz Açılan (Da Beyler Aman) Gülü Ben Neyleyim A İstanbul (Beyim Aman) Issız Kalası Taşına Toprağına (Da Beyler Aman) Güller Dolası O Da...
  5. Yavuz Bingöl - A İstanbul

Yavuz Bingöl - A İstanbul

A İstanbul beğim aman Sen bir han mısın Varan yiğitleri de beyler aman Yudan sen misin Gelinleri yarsız koyan Bidanem sen misin Gidip de gelmeyen de beyler aman Yari ben neyleyim Vakitsiz açılan da beyler aman Gülü ben neyleyim

Sayfayı Paylaş