gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Ölüm Var Mı?

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Korkularımı ver al hüznümü Sorularımı çal sil yarınları El uyurken gün olurken
    Solan tenim ölüm beklerken
    Sarı güle öten bülbüle
    Sorarım giden her güne

Ölüm var mı gurbet var mı
    Sıla var mı sevenlere

Ölüm var mı gurbet var mı
    Sıla var mı sevenlere

Yavuz Bingöl - Ölüm Var Mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Orada Kimse Var mı

Yavuz Bingöl - Orada Kimse Var mı

Ağustosta bir geceydi Saat 3`ü beş geçeydi Gece dilsiz, gök sağır... Yaram ağır... Sesimizi duyan var mı Annemizi gören var mı Neredesin üşüyorum...yalnızım Allahım yağmurlar yağdır Bu yangının, acımızın üstüne Gittin sen, kaldım yarım Benim güzel canım karım Yastığımda yüzünün izi duruyor... Başucumda kitapların Seni sorar çocukların Neredesin üşüyorum...yalnızım Allahım...
  2. Yavuz Bingöl - Kar Mı Yağmış

Yavuz Bingöl - Kar Mı Yağmış

Karımı yağmış yücedağlar başına Merhamet eylemez gözlerimin yaşına, Daha değmemişti on beş yaşına Vurdu felek kırdı kollarımı dalından, Nerelere gidem arzedeyim halimi Şu dünyanın vefasını görmedim. Geçti cahil ömrüm bir murada ermedim Eller gibi demi devran sürmedim Vurdu felek kırdı kollarımı dalından, Nerelere gidem arzedeyim halimi
  3. Yavuz Bingöl - Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var

Yavuz Bingöl - Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var

yavuz bingöl ey sevdiğim sana şikayetim var ne sevdiğin belli ne sevmediğin akor Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var Ne Sevdiğin Belli Ne Sevmediğin Ben De Bir İnsanım Bir De Canım Var Ne Sevdiğin Belli Ne Sevmediğin Hainsin Oy Zalimsin Oy Nedeyim Oy Eski Günler Hayalimden Gitmiyor Dün Dediğin Bugünkünü Tutmuyor Yiğidim Ya Sana Gücüm Yetmiyor Ne Sevdiğin Belli Ne Sevmediğin Hainsin Oy...
  4. Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

Yavuz Bingöl - A İstanbul Sen Bir Han Mısın

ah istanbul sen bir han mısın yavuz bingöl ah istanbul A İstanbul (Beyim Aman) Sen Bir Han Mısın Varan Yiğitleri (De Beyler Aman) Yudan Sen Misin Gelinleri Yarsız Goyan (Bi Danem) Sen Misin Gidip De Gelmeyen (De Beyler Aman) Yari Ben Neyleyim Vakitsiz Açılan (Da Beyler Aman) Gülü Ben Neyleyim A İstanbul (Beyim Aman) Issız Kalası Taşına Toprağına (Da Beyler Aman) Güller Dolası O Da...
  5. Yavuz Bingölün Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede

Yavuz Bingölün Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede

Kızlar şu meşhur olan Oğlum bak git bu seferde Yavuz Bingöl ile çıkmış piyasaya bende istiyorum o videoyu sizden Yavuz Bingöl Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede yoksa paylaşın.

Sayfayı Paylaş