gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Oy Dağlar

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yavuz bingöl oy dağlar oy dağlar başı dumanlı yavuz bingöl başı dumanlı Yazlar Kışlar Uçan Kuşlar Tanığımdır, Ayrılıklar Yolum Oldu.

Can Yoldaşlar Dil Sırdaşlar Tanığımdır,
    Ölümlerden Gülüm Soldu.

Anam Bacım Arkadaşlar Tanığımdır,
    Zulüm Gelip Beni Buldu.

Oy Dağlar Yalçın Dağlar,
    Dumanı Hırçın Dağlar.
    Gün Olur Devran Döner,
    Ağlayan Bayram Eyler.

Oy Dağlar Haber Verin,
    Sılamı Özledim Yine.
    Kus Olup Kanat Gerin,
    Yolunu Gözledim Yine...Oy Dağlar.

Kın Olup Bıçak Verin
    Anamı Özledim Yine.
    Kus Olup Kanat Gerin,
    Yolunu GÖzledim Yine.

Oy Dağlar Yalçın Dağlar,
    Dumanı Hırçın Dağlar.
    Gün Olur Devran Döner,
    Ağlayan Bayram Eyler

Kaynak: NIHAT BEHRAM

Yavuz Bingöl - Oy Dağlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Yüce Dağ Başında

Yavuz Bingöl - Yüce Dağ Başında

yüce dağ başında bir garip kervan notası yüce dağ başında bir garip kervan nota Yüce dağ başında bir garip kervan Anam dizlerimde kalmadı derman Nazlı yar oturmuş yazıyor ferman Anam vurdular beni olur mu böyle Kınamayın a dostlar kaderim böyle Yüce dağ başında bir garip mezar Anam vurdular beni yarelerim sızlar Nazlı yar oturmuş türkümü yazar Anam vurdular beni olur mu böyle...
  2. Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

yavuz bingöl derdimin dermanı derdimin dermanı anam lokmana kalsın bu dünyada eremezsem murada Ne feryad edersin divane bülbül Senin bu feryadın anam Gülşen'e kalsın Bu dünyada eremezsem murada Huzuru mahşere anam divana kalsın Nesin metedeyim bir karşı kare Şu sineme açtın anam olunmaz yare Dünya tabib gelse derdime çare Derdimin dermanı anam lokmana kalsın
  3. Yavuz Bingöl - Dağlar Dağlar

Yavuz Bingöl - Dağlar Dağlar

ses verin sesime dağlar nota ses verin sesime dağlar notası notaları notaları yavuz bingöl Ses verin sesime dağlar Benim kuzum ordamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır 2x Dağlar dağlar, uzun dağlar Yüreğimde sızın dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Ateş düştü yakar...
  4. Yavuz Bingöl - Dağlar

Yavuz Bingöl - Dağlar

Senden ayrı aylar geçti yıl geçti Şu ömrüme dolu vurdu yaz geçti Dağlar ağlarım karalar bağlarım yarim için Dağlar ağlarım yarime gideyim yol ver geçim Bin yıl oldu hiç yüzünü görmedim Senden ayrı konuşmadım gülmedim Dağlar ağlarım karalar bağlarım yarim için Dağlar ağlarım yarime gideyim yol ver geçim Her seherde yollarını gözlerim İnan seni, seni ne çok özledim Dağlar ağlarım karalar...
  5. Yavuz Bingöl - Ay Balam

Yavuz Bingöl - Ay Balam

KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn GÖzlerİm Yolda Gelmez Mİsİn? Sana ÖlÜrÜm Bİlmez Mİsİn? GÖzlerİm Yolda Gelmez...

Sayfayı Paylaş