gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yavuz Bingöl Porsche'yle gitti tren geldi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yavuz bingöl yavuz bingol yavuz bingöl, yavuz bingöl arabası, yavuz bingöl Porsche, yavuz bingöl cip, Porsche cip

Ünlü türkücü ve oyuncu Yavuz Bingöl geçtiğimiz günlerde kendine bir Porsche cip almış Melek'lerim. Yeni cipiyle Ankara'ya gitmiş ama gelirken trenle gelmiş :D:D

Merak mı ettiniz? O halde buyrun Yavuz Bingöl'ün haberine Melek'ler:D

Yavuz Bingöl, geçtiğimiz günlerde kendisine Porsche Cayenne cip aldı...

Bingöl, yeni cipiyle ilk iş Ankara’ya gitti. Ancak ünlü şarkıcının cipi Ankara’da arızalanınca İstanbul’a trenle dönmek zorunda kaldı...

TÜRKÜSÜNÜ SÖYLEMİŞTİ

"Kara tren gecikir, belki hiç gelmez" türküsünü insanların diline düşüren ünlü şarkıcı Yavuz Bingöl, geçtiğimiz günlerde zoraki bir tren yolculuğu yaptı. Önceki hafta kendisine ikinci el bir Porsche Cayenne cip alan Bingöl, hemen Ankara'ya, arkadaşlarının yanına gitti.

CİPİNİ SERVİSE BIRAKTI

Yeni cipiyle Ankara'da gezen Yavuz Bingöl kötü bir sürprizle karşılaştı. Porsche Cayenne arıza yaptı. Cipini servise bırakmak zorunda kalan Bingöl, İstanbul'a dönmek için treni tercih etti. Ünlü şarkıcının cipi tamir edildikten sonra İstanbul'a gönderildi.

Yavuz Bingöl Porsche'yle gitti tren geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Sarı Gelin

Yavuz Bingöl - Sarı Gelin

Erzurum çarşı pazar leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin İçinde bir kız gezer ay nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Erzurum'da bir kuş var leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin Kanadında gümüş var ay nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Elinde divit kalem leylim aman...
  2. Yavuz Bingöl - Kara Tren

Yavuz Bingöl - Kara Tren

Gözüm yolda gönlüm darda Ya kendin gel ya da haber yolla Duyarım yazmışsın iki satır mektup Vermişsin trene halini unutup Kara tren gecikir belki hiç gelmez Dağlarda salınırda derdimi bilmez Dumanın savurur halimi görmez Kan dolar yüreğim gözyaşım dinmez Yara bende derman sende Ya kendin gel yada bana gel de Duyarım yazmışsın iki satır mektup Vermişsin trene halini unutup Kara tren gecikir...
  3. Yavuz Bingöl - Hadi Gel

Yavuz Bingöl - Hadi Gel

yavuz bingöl hadi gel Hadi hadi ver ver kalbini Tutam yar, yar elini Bana bana bak, Allah aşkına Bir kez görem gözlerini Gel yanıma, gir koynuma Yandım kız (yar) aşkına ben
  4. Yavuz Bingöl - Gel Hele

Yavuz Bingöl - Gel Hele

hastaneyi yol eyledik bu sene seher yeli selam söyle yarime yavuz bingöl yavuz bingöl gelelede gülüm gelelede gülüm gelele gelele sözleri Seher Yeli Selâm Söyle Yarime, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Beni Kula Kul Eyledi Bu Sene, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Değme Kuşlar Konmaz İken Dalıma, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Gurbet Eli Yol Eyledik Bu Sene, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Hasretin Acısı...
  5. Yavuz Bingöl - Allı Gelin

Yavuz Bingöl - Allı Gelin

yavuz bingöl allı gelin istanbuldan gelen tatar yavuz bingöl istanbuldan gelen tatar kamçısını atar tutar İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Nerde Yatar Kondur Beni Allı Gelin İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Handa Yatar Konduramam Yiğit Seni Büyük Kapının Gelini Kondur Beni Allı Gelin Konduracak Yerim Yoktur Konduramam Yiğit Seni Dostumdan...

Sayfayı Paylaş