gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yavuz Bingöl Songül Ödeni yere düşürdü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yvuz bingöl songül öden keşanlı ali destanı songül öden düştü fotoları haberleri burada arkadaşlar. Keşanlı Ali Destanı oyunu provalarında rol arkadaşı Songül Öden'in kucağüına alan Yavuz Bingöl Songül Ödeni yere düşürdü Melek'lerim. Yere düşen Songül Öden ve Yavuz Bingöl haberleri tüm detaylarıyla bu sayfamızda, Keşanlı Ali Destanı tiyatro oyununu sevenler ve iki ünlünün hayranları için yer alıyor arkadaşlarım. [​IMG]

Yavuz Bingöl, “Keşanlı Ali Destanı” oyununun provalarında kucaklayıp havaya kaldırdığı Songül Öden’i yere düşürdü.

* Sadri Alışık Tiyatrosu’nun 25 Kasım’da perde açacak yeni oyunu “Keşanlı Ali Destanı”nın provasında talihsiz bir kaza yaşandı. Yavuz Bingöl, rolü gereği Songül Öden’i kucaklayıp havaya kaldırdı.
    * Öden’i kaldırdığı sırada belini inciten Bingöl, onunla birlikte yere kapaklandı. Öden’in vücudunda da morluklar oluştu. İki oyuncu, kazanın ardından soluğu hastanede aldı.

Ünlü isimlerin rol aldığı “Keşanlı Ali Destanı”, 25 Kasım’da Maslak TİM Show Center’da perde açacak.

Yavuz Bingöl Songül Ödeni yere düşürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Neredesin Sen

Yavuz Bingöl - Neredesin Sen

Su garip halimden bilen isveren azli Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Tatli dillim, güler yüzlüm, ey ceylan gözlüm Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Ben aglarsam aglayip, gülersem gülen Bütün dertlerim anlayip, halimi bilen Sanki kalbimi bilerek, yüzüme gülen Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen Sinemde gizli yarami kimse bilmiyor Hiç bir tabib su yarama melhem olmuyor Boynu...
  2. Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Mor kuşaklı karlı dağlar ararsa beni Uçurumlar kayalıklar sorarsa beni Yarim yıldızlara bakıp anarsa beni Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli leyli yar Yardan ayrı benim gönlüm hergün sonbahar Kuşlar uçup yaylalarda ararsa beni Ay ışığı gecelerde sorarsa beni Anam çıkıp yollarıma bakarsa benim Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli...
  3. Yavuz Bingöl - Harman Yeri

Yavuz Bingöl - Harman Yeri

Harman yeri sürseler Oy sanem oy sanem Yerine gül ekseler Esmer gaday ben alim Bahtılı kız başına Oy sanem oy sanem Sevdiğine verseler Esmer gaday ben alim Harman yeri yaş yeri Oy sanem oy sanem Yavaş yürü hoş yürü Esmer gaday ben alim Gel beraber gezelim Oy sanem oy sanem Sevdiğim kaçma geri Esmer gaday ben alim
  4. Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

Yavuz Bingöl - Divane Bülbül

yavuz bingöl derdimin dermanı derdimin dermanı anam lokmana kalsın bu dünyada eremezsem murada Ne feryad edersin divane bülbül Senin bu feryadın anam Gülşen'e kalsın Bu dünyada eremezsem murada Huzuru mahşere anam divana kalsın Nesin metedeyim bir karşı kare Şu sineme açtın anam olunmaz yare Dünya tabib gelse derdime çare Derdimin dermanı anam lokmana kalsın
  5. Yavuz Bingöl - Ay Balam

Yavuz Bingöl - Ay Balam

KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? KaÇ Zaman Oldu Haber Gelmedİ Nerdesİn Yar Neredesİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Sen Bana Mi KÜstÜn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn? Ay Balam Nİye Haberİ Kestİn GÖzlerİm Yolda Gelmez Mİsİn? Sana ÖlÜrÜm Bİlmez Mİsİn? GÖzlerİm Yolda Gelmez...

Sayfayı Paylaş