gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Urfa'ya Paşa Geldi

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Urfaya paşa geldi anam Urfaya paşa geldi Tahta temaşa geldi anam
    Tahta temaşa geldi
    Bir elim yar koynunda anam
    Bir elim yar koynunda
    Bir elim boşa geldi anam
    Bir elim boşa geldi

Hani mendilim hani
    Hani mendilim hani
    Durmaz parmağım kani anam
    Durmaz parmağım kani
    Benim sevdiğim sensin anam
    Benim sevdiğim sensin
    Senin sevdiğin hani anam
    Senin sevdiğin hani

Urfa urfa içinde anam
    Urfa urfa içinde
    Kavruldum yar içinde anam
    Kavruldum yar içinde
    Ellerin yari gelmiş anam
    Ellerin yari gelmiş
    Benimki yok içinde anam
    Benimki yok içinde

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yavuz Bingöl - Urfa'ya Paşa Geldi
    emeğine sağlıkkk

Yavuz Bingöl - Urfa'ya Paşa Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Sarı Gelin

Yavuz Bingöl - Sarı Gelin

Erzurum çarşı pazar leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin İçinde bir kız gezer ay nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Erzurum'da bir kuş var leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman sarı gelin Kanadında gümüş var ay nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Elinde divit kalem leylim aman...
  2. Yavuz Bingöl - Hadi Gel

Yavuz Bingöl - Hadi Gel

yavuz bingöl hadi gel Hadi hadi ver ver kalbini Tutam yar, yar elini Bana bana bak, Allah aşkına Bir kez görem gözlerini Gel yanıma, gir koynuma Yandım kız (yar) aşkına ben
  3. Yavuz Bingöl - Gel Hele

Yavuz Bingöl - Gel Hele

hastaneyi yol eyledik bu sene seher yeli selam söyle yarime yavuz bingöl yavuz bingöl gelelede gülüm gelelede gülüm gelele gelele sözleri Seher Yeli Selâm Söyle Yarime, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Beni Kula Kul Eyledi Bu Sene, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Değme Kuşlar Konmaz İken Dalıma, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Gurbet Eli Yol Eyledik Bu Sene, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Hasretin Acısı...
  4. Yavuz Bingöl - Allı Gelin

Yavuz Bingöl - Allı Gelin

yavuz bingöl allı gelin istanbuldan gelen tatar yavuz bingöl istanbuldan gelen tatar kamçısını atar tutar İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Nerde Yatar Kondur Beni Allı Gelin İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Handa Yatar Konduramam Yiğit Seni Büyük Kapının Gelini Kondur Beni Allı Gelin Konduracak Yerim Yoktur Konduramam Yiğit Seni Dostumdan...
  5. Yavuz Bingöl - Ağam Tez Gele

Yavuz Bingöl - Ağam Tez Gele

Allı koyun meler gelir Şu dağları deler gelir Gurbetteki bir yiğidin Aklına neler gelir Ağam tez gele tez gele Paşam tez gele tez gele Kar kalkmaz yollar ışımaz Gülüm yaz gele yaz gele Toprağı yok eke-biçe Davarı yok sağa-sıka Fadimem Fadimem yiğit Ya gurbet ya dağa çıka Ağam tez gele ... Mektup yare selam götür Selamımı geri getir Bitir gayrı bu hasreti Al yarimi köye getir...

Sayfayı Paylaş