gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yavuz Bingölün Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar şu meşhur olan Oğlum bak git bu seferde Yavuz Bingöl ile çıkmış piyasaya bende istiyorum o videoyu sizden Yavuz Bingöl Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede yoksa paylaşın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yavuz Bingölün Oğlum Bak Git Videosu var mı bu sitede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Ölüm Var Mı?

Yavuz Bingöl - Ölüm Var Mı?

Korkularımı ver al hüznümü Sorularımı çal sil yarınları El uyurken gün olurken Solan tenim ölüm beklerken Sarı güle öten bülbüle Sorarım giden her güne Ölüm var mı gurbet var mı Sıla var mı sevenlere Ölüm var mı gurbet var mı Sıla var mı sevenlere
  2. Yavuz Bingöl - Orada Kimse Var mı

Yavuz Bingöl - Orada Kimse Var mı

Ağustosta bir geceydi Saat 3`ü beş geçeydi Gece dilsiz, gök sağır... Yaram ağır... Sesimizi duyan var mı Annemizi gören var mı Neredesin üşüyorum...yalnızım Allahım yağmurlar yağdır Bu yangının, acımızın üstüne Gittin sen, kaldım yarım Benim güzel canım karım Yastığımda yüzünün izi duruyor... Başucumda kitapların Seni sorar çocukların Neredesin üşüyorum...yalnızım Allahım...
  3. Emre Karayel Resimleri var mı bu sitede?

Emre Karayel Resimleri var mı bu sitede?

Merhaba sizden Emre Karayel Resimleri paylaşmanızı istiyorum mümkünse yeni resimleri olursa çok sevinirim ve hayatıyla ilgili kısa bilgi de verirseniz muhteşem olacak :)
  4. Şükran Ovalı Resimleri var mı bu sitede

Şükran Ovalı Resimleri var mı bu sitede

Aranızda Şükran Ovalı kim bilen varsa bana yazsın Şükran Ovalı biyografisini yazın ya da mümkünse Şükran Ovalı Resimleri paylaşın bu sayfadan lütfen!
  5. Yavuz Bingöl Oğlum Bak Git videosu

Yavuz Bingöl Oğlum Bak Git videosu

İnternete düştükten sonra adete fenomen olan "Oğlum bak git" videosunun her türlü versiyonu veya taklidi çıkarken eğlence dünyasının da esin kaynağı oldu.. O görüntülerden esinlenen oyuncu Kerim Yağcı ile ünlü sanatça Yavuz Bingöl'ün bu görüntüleri de sanal alemde kahkaha tufanına neden oldu.. İşte size masada oturan Yavuz Bingol'ün "bardağın taştığı" andaki son...

Sayfayı Paylaş