gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Sultan Selim'in Hayatı da Dizi Oluyor

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tarihi diziler yeni diziler yeni sezon dizileri

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisiyle başlayan tarihi dizi modası yeni sezonda Fatih ile devam edecekkebn, Medyapım yepyeni bir tarihi dizi için kolları sıvadı bile. Yavuz Sultan Selim'in hayatını anlatacak olan dizide yçnetmen koltuğuna Merve Girgin oturacak. Senaryosunu Funda Çetin'in yazacağı "Fatih" dizisinin ne kadar süreceği ve Med Yapım'ın yeni dizi projelerini Vatan gazetesinden Oya Doğan açıkladı.

yavuz-sultan-selim.jpg

Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Seda Akman, Hande Soral, Birkan Sokullu ve Salih Bademci gibi başarılı isimlerin başrollerinde yer alacağı "Fatih" dizisi sadece iki sezon sürecek. Eylül'de başlayacak olan dizinin Haziran 2015'te final yapması bekleniyor.

Med Yapım'ın bir diğer projesi ise "Fatih"ten sonra Bayezid ve Cem arasındaki kavga ve Yavuz Sultan Selim'in hayat hikayesini anlatacak bir dizi. Fakat bu her iki projenin "Fatih"in bitmesinin ardından olması bekleniyor.

Yavuz Sultan Selim'in Hayatı da Dizi Oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Sultan Selim'in İran Şahı'na Müthiş Cevabı ...

Yavuz Sultan Selim'in İran Şahı'na Müthiş Cevabı ...

yavuz sultan selim iran yavuz sultan selim ve iran şahı şahı selimin şahına cevabı Yavuz Sultan Selim zamanında İran şahı kıymetli mücevherlerle süslü bir sandık hediye gönderiyor Sultan Selim'e. Sandık açılıyor. İçinden çeşit çeşit değerli taşlar kıymetli atlas kadife kumaşlar çıkıyor.Fakat bir de pis bir koku yayılıyor. Dehşet bir koku herkes burnunu tıkıyor. Neyse en alttaki...
  2. kartal yavuz sultan selim hastanesi

kartal yavuz sultan selim hastanesi

kartal yavuz sultan selim hastanesi yavuz sultan selim hastanesi kartal yavuzsultan Evet arkadaşlarım kartal yavuz sultan selim hastanesinin adresi bilgileri ve telefonları hemen aşağıda bulunmaktadır. Sağlık dolu günler dilerim. internet sitesi Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Adres: İstasyon cad. Doğan sok. No:13 Kartal/İSTANBUL - Tel: 0216 586 33 33 (7 Hat) - Fax: 0216 389 31 71 -...
  3. yavuz sultan selim'in yazdığı mükemmel şiir

yavuz sultan selim'in yazdığı mükemmel şiir

yavuz sultan selim şiirleri yavuz sultan selim in yazdığı şiirler yavuzun meşhur şiiri aşk şiirleri selimin eşine yazdığı şiir Bakalım beğenecek misiniz?Sanatında ve alanında tekmiş bu şiir:) Serdar Olur Sanma şahım herkesi sen,sadıkhane yar olur Herkesi sen dostum sandın,belki ol ağyar olur Sadıkhane belki ol alemde,dildar olur Yar olur,ağyar olur,dildar olur,serdar olur Şair:...
  4. Yavuz Sultan Selim Nasıl Öldü

Yavuz Sultan Selim Nasıl Öldü

Yavuz Sultan Selim Nasıl Öldü arkadaşlar merak ediyorum Yavuz Sultan Selim acaba kaç yaşında nasıl vefat etti?
  5. Yavuz sultan selimin rüyası

Yavuz sultan selimin rüyası

YAVUZ SULTAN SELİM Bir gece yatağımda uyuyakalmışım. Sabah namazını kıldıktan sonra hizmetlerine koştum. -Bu gece görünmedin, ne işteydin? diye sordular. Birkaç gecedir uykusuz kaldığım için, bu gece gaflete geldiğimi ve hizmetlerinden mahrum olduğumu özürle beyan ettim. -İmdi, ne düş gördünse beyan eyle, buyurdular. -Arza kabil bir düş görmedim, diye cevap verdim. Tekrar buyurdular ki:...

Sayfayı Paylaş