gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yay Burcu 2010 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

2010 yay burcu yay burcu 2010 evlilik evlilik [​IMG]
    YAY Burcu 2010 Tarot Açılımı
    Sevgili Yay Burcu Meleği sizin adınızı “Dayanıklı Melek” taktım.. 2010’da karşısına çıkan sorunlarla en akıllıca sizin hareket edeceğinizi görüyorum.

Bu karttaki size kırgın erkekte kim böyle. Ona bazen haksızlık yapsanız da genelde haklı bir yapınız var. Uyarılarınızı kulak arkası etmese iyi olur. Yakınındaki düşmanlardan eğer dikkat etmese zarar görecektir.

Dengeye çok önem veriyorsunuz. Akıl ve mantığınızın kabul ettiği her şeye varsınız. Onun dışındaki vaatlere de 2010’da dikkat edin derim. Aniden olacak bir gelişme hem parasal hem de duygusal olarak yüzünüzü güldürecek.

Bu sene evliliği düşünenler sakın acele etmeyin. Sonradan aaa ben bununlamı evlendim diye düşünmezsiniz. Gözlerinizi, kulaklarınızı bu sene daha çok açın. Karşınızdaki insana karşı dikkatli olun.

Evli olanlarda hafif çatırdamalar da hemen kendilerini bırakmasınlar.

Pasiflik size göre değil. O yüzden bu tür insanlarla da anlaşamıyorsunuz. 2010’da sorumluluk almayan birkaç insanla yollarınızı ayırabilirsiniz.
    Kariyer: İş sahibi olmayanlar ücretleri az bulsalar da fazla düşünmeden bir yerde çalışmaya başlayın derim. Sizin iş bitirici özelliğiniz ve pratikliğiniz sayesinde işleri yoluna giren patronunuz bu durumu fark edip sizi ödüllendirecektir.

Aile: Evli olanlar hanelerine, bekar olanlar ilişkilerine dikkat etmeliler. Bazı tuzaklar olabilir. Sakın iyi düşünmeden adım atmayın. Bu sene düşünmeden alınan kararlarda yay meleğini çok üzgün görüyorum..

Sağlık: Bacak ve dişlerinize dikkat edin. Romatizma türü şikayetlerinizde olabilir. Beslenme alışkanlığınız içinse iradeniz güzel diyorum. Kolay değişken bir yapınız yok.

Yay burcu Meleği kültürlüdür, duyarlıdır. Çok sabreder Affedicidir. Fakat zorlarsanız artık size şans vermeyi düşünmeyecektir. Birden fazla konulara ilgi duyabilir. Araştırmayı sever. Dostlarına çok önem verir ve fedakarlıkta sonuna kadar yanınızda olacaktır. Eğlenceyi ve gezmeye sever. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever.

İlişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir eş olur. Yay burcu meleği ilgiden ve komplimanlardan çok keyif alır. Beğendiği insanla sohbet edebilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek onun için çok önemlidir. Yay burcu kadını evlendiği zaman çok keyifli bir anne olacaktır.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
    meleklermekanı.com
    Tarot Danışmanı

handanca

Yay Burcu 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Yay Burcu Mart 2010 Açılımı

Tarot Yay Burcu Mart 2010 Açılımı

mart ayı yay burcu 2010 tarot mart ayı 2010 yay burcu tarot 2011 2011 Tarot Yay Burcu Mart Açılımı Yay meleklerimiz fedakarlık anlamında bu ay ellerinden geleni yapacaklar. Ama duyarlı davranmanızı tavsiye ediyorum. Yanlış seçimler sizi üzebilir. Bazı alınan kararlarda ise oluşan durum sonucu hatanın sizden kaynaklandığını kabul edin. Çok iddialı olmayın. Etraftan gelen tavsiyelere ve...
  2. Yay Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Yay Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

yay burcu nisan 2010 nisan 2010 yay burcu mayıs ayı Yay Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için ayın Kartı değnek (as): Eylemci, cesur ve pratik olman işlerini kolaylaştırır. Celtic Açılım: Kıskanılıyorsun. Bence ilham almalı insanlar senden. Güzel hayallerin var fakat tercihlerinde yer değişikliği yapman güzel olur. Yani bir kararla yapılanma içine girmen mümkün. İlişkilerinde...
  3. Yay Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Yay Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

yay burcu mayıs 2010 Yay Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Desteğe ihtiyacınız var. Bunu size verecek olan kişide çok yakınınızda. Çok düşünüyorsunuz, Ölçüp biçiyorsunuz.. Hayal kurmayı bırakında ayağa kalkın sevgili yay melekleri.. Sorunlardan kaçarak kurtulmanız zor, Gerekli iletişimi olumlu yönde sağlayın. Bu arada mahkemeden yada resmi bir kurumdan gelecek aleyhte bir yazıda sizi...
  4. Yay Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Yay Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

yay burcu ağustos yay burcu ağustos 2010 Yay Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Huzur ve inancınız size doğru kapılar açacaktır. Özellikle evlilik düşünen meleklerimiz bu anlamda şanslı dönemdeler. Bazı muhafazakar tutumlarınız yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir. Olumlu bir dönemin eşiğindesiniz. Küçük şeylerden mutlu oldukça daha güzel sevinçler yaşayacaksınız. Emek verilen çaba...
  5. Yay Burcu 2011 Tarot Açılımı

Yay Burcu 2011 Tarot Açılımı

2011 yay burcu yay burcu 2011 tarot açılımı melekler mekanı nisan ayı tarot açılımı melekler mekanı Yay Burcu 2011 Tarot Açılımı Yay meleklerimizin bazı isteklerinin sekteye uğradığını gösteriyor kartlar. 2011 size bu anlamda fırsatlar sunabilir. Doğru zamanda karar verirseniz istekleriniz yanında mutlulukla gelecektir. Özellikle küçük kazalara karşı dikkatli olun. Bu aralar...

Sayfayı Paylaş