YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

ben aslan burcuyum. Yay burcu birini seviyorum. Sence bu ilişki olur mu ?

ya ben bunu nasıl nıkah masasına oturtacagım ... off hersey cok guzel ama hıc evlılık yasanacak bırı degıl sevıyorum oda sevıyor ama yok evlılık kurulmaz... yandık yaaa :/

Ya ben yay burcu bi cocuktan hoslanıyorum şimdi :D hiç beklemediğim ummadıgım bi anda tanıstık internette ilk goruste aşka inanmak saçmaydı benim için ama hiç bu kadar çok hoşlanmamıştım birinden konuştukça daha çok anlaştık yarın bulusalım mı dedi bana :D ben koç burcuyum burçlarımız uyuyor ama işte içimde garip bi his var önce arkadaş olalım falan tamam da yarın buluşucaz çok heycanlıyım ya kimseye bu kadar saf ve içten bi his duymamıştım. ama o farkında değil tabii sürekli şakalar yapıp güldürdük birbirizi ölebilirim heyecandan bu gece uyuyamam heralde kızlar nolur şans dileyin :/

benim sevdiğim yay burcu..çok zor bir insan çok farklı sogulanmaktan zaman zaman hoşlanır ama belli ettirmez sevmiyormuş gibi yapar dediğim gibi yaylar çok zor

ben yay burcu erkegiyim hemde tam anlamıyla ben bile kendimi tanımlayamazken bu adamlar harbiden işi biliyor ama cidden etkilendim

ve bir yay erkegi.yazilanlarin tumu dogru ama bisey en onemlisi eksik yazilmis.Kendi menfaatleri ugruna her kesi ezecek karakterde biriler.Ve ben o halde bile ona asik oldum.Simdi aramiz pekte iyi degil.Nasil olur bilmiyorum ama bence hic olmayacak cunku sizlerin yazdigi gibi oyle evlilik duskunu degil.onu unutmaya calisiyorum durum kotu kizlar:((

benım erkek arkadasmda yay burcu ve bu ozellıklerı fazlasyla tasıyo. cok huysuz alttan almaz ve umursamazdır ozgurlugunun elınden alınmasından korkuyor ve bı anı bır anına uymaz bugn ılgılıyse ertesı gun ılgısızdr degısk yapıya sahıp bırı

benım erkek arkadasmda yay burcu ve bu ozellıklerı fazlasyla tasıyo. cok huysuz alttan almaz ve umursamazdır ozgurlugunun elınden alınmasından korkuyor ve bı anı bır anına uymaz bugn ılgılıyse ertesı gun ılgısızdr degısk yapıya sahıp bırı
gerçekten böyle çok doğru bazen çıldırıcak gibi oluyorum sabırr:)

Kesinlikle burda yazan herşey sevgilime uyuyor. Kısıtlanmaktan nefret eder. Sana özel olduğunu hissettirir sonra biranda değişebilir. Bende oğlak burcuyum. Çok zor bir ilişki yürütüyoruz. Birbirimize aşığız. O sebeple hala birlikteyiz. Ama o kadar özgürlüğüne düşkünki konuştuğu başka kızlara karışamazsın telefonuna karışamazsın vsvs daha bir çok şey. Beni aldatıyormu düşüncesi hep kafamda o yüzden onu hep sorgulamak zorunda kalıyorum ve o bu düşüncemin değişmesi için hiç yardımcı olmuyor. OĞLAK KADINI VE YAY ERKEĞİ KESİNLİKLE ÇOK ZOR BİR BİRLİKTELİK. SADECE KARŞILIKLI YIPRANIYORUZ.

Geri