YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Evlenmeyi dusunuyoruz ve evlenicez insallah , kısıtlamamdan rahatsz olmuyo , insan aşık olunca bunlari pek önemsemiyo sanırım :)) gercekten

benimde erkek arkaaşım yay burcu daha yeni tanıştık çoookkk utangaç bu söylenenleri sanki biraz onu ilgilendiriyor gibi geliyor inşallah hiç ayrılmayız çünkü; kendisi çok iyi bir insaaann :)

Benim sevgilim yay ben kova ama kiskanc kendisi ve hesap sormadan kendi cvpliyor bende cok kiskancim

Cogu ozellikler fazlasiyla uyuyo
Bende yay burcu erkegiyle cikiyorum ama birbirimize cok asigiz
Evliligi kendisi istiyo cekinmiyo
Ben basak burcu ve cok anlasiyoruz
Bu sevgi degisikligi biraz dogru umrumda degilmis gibi davrandigimda cok romantik oluyo
Cok kotu asigimm

Basak olan kullanici sizinle irtibata gecebilir miyim benim erkek arkadasim yay bende basak burcuyum yeni tanistik ve cok etkilendim yardim istiyorum sizden

Ben bir yay erkegiyle flort ediyorum ve kesinlikle burcunun adami ne eksik ne fazla bu dediklerinizi uygulamak mantikli geliyor fakat kacan kovalanir diye bisi vardir bence bu taktik kesinlikle bir yay erkeginde gecerli olucaktir ilk hoslandigim cocuk olmasina ragmen oldukca ugrastirici gozukuyor daha evlilik konusma kismina gelemedik ama

Ben kova burcuyum ve yay burcu bi erkekten hoslaniyorum 5 aydir 14 subata kadar her şey çok güzel cok ozel şekilde konusuyo anlasiyo sakalasiyoduk benim ona karesi olan ilgimi biliyo ve bana karesi bos olmadigini soyluyodu 14 subattan önce bi kaç kez görüştük kisa sureli 14 şubatta yemeğe gittik eve geldim ve o günden sonra hic aramadi msj atmadi aniden değişti bugun aradim hoslanma duygusuymus sana karsi hissettigim oda gecti sevemiyorum seni dedi hic birşey olmamis gibi konusmamisiz gibi çok üzüldüm agladim umrunda olmadi anlatılanlara aynen katiliyorum yay erkeği çok bencil ve değişken kişiliğe sahip benim simdi onu arayip yalvarmammi gerekiyo yoksa susmam mi çok kirici ama seviyorum ne yapmaliyim sizce ;(

Benim sevdigimde yay burcu erkeği çok zor biri ve asla vazgecmeyecegim sizde vazgecmeyin onu deliler gibi seviyorum ben ikizler burcuyum kendisine beni çok yakin buluyor pes etmeyin sakin pes ederseniz askiniza yazık edersiniz . onu elde etmek için elimden geleni yapıyorum aslında bir bildiğim de var onunda gönlü bnde kankalariyla yakin ilişkiler kurun onlarda bu konularda çok destek oluyorlar

Benim sevgilimde yay. Bikac güne kadar ayriydik geçen gün barışmak istedi. Bu isteği de surdan doğdu: tatildeymis ve beni hala çok seviyomus ve tatilde gözü başkasına kaymasin diye ona engel olmamı kisitlamami istedi. Değişik bir istek ama sevindim yani. Hesap sorulmasından ve tehdit edilmesinden nefret eder. Bide aşırı ısrarcı hiçbir şekilde istediğini almadan susmuyor saatlerce aynı şeyi isteyebilir sırf hayır cevabını duymamak için

Bana allah icin yardimci olun ben ikizler burcuyum sevdigim cocuk yay burcu. Tam bi agir abi gibi davraniyor ben bu cocugu nasil asik edecem kendisini tanimama firsat vermiyorki yardim edin bana lutfen

Geri