gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yay Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

tarot aşk açılımı [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Yay Burcu & Tarot
    Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz..
    Sevgili Yay meleği Büyücü kartı olayları etkin olarak ele alacağınızı gösterir. Enerjimizi doğru kullanarak hedeflerimizi başarıyla sonlandırabiliriz. Aşk yaşamınızda büyük bir çekim yaşayabilirsiniz.

Siz de duygularınızı gösterin. İnandıklarınızı yapın ve yaşayın . İşlerinizin üstesinden kolayca geleceğinizi göreceksiniz.

Süper bir kart daha sanki misara konacaksınız. . Piyango gibi bir şans oyununu deneyin derim. Çok şanslısınız bu dönem .
    Öyle bir ortam olacak ki buradaki Sevgi dolu hava güzel fikir alışverişleri yaratacak size.

Aşkı olmayan sevgili melekler bu dönem sizin içinde süper uygun bir dönem. Tabiki bu yeni aşk için sizinde kendinize fırsat cemreniz gerekiyor. Bu ilişkinin daha yerinde olması için geçmişte yapmış olduğunuz hataların sonuçları ile yüzleşmekten kaçınmayın.

Sevgili yay meleği Mahkeme yada , adli bir olayla karşılaşabilirsiniz. Lehte verilecek bu adil bir karar. Bunun yanında bu kart Adil kurulan ya da işleyen bir ortaklık, birliktelikte olabilir.. Yani samimiyetle sıkılacak iki elinde sesi olabilir.

İnşallah bu dönem size dengeli bir hayatı sunar.
    Bu dönem zekanızda oldukça etkileyici. Sözlerinize itibar edip anlaşma yapmak isteybilir insanlar.

Siz olayları neden sonuç ilişkisi ile kavrayın. Bir karara varmanız için olayları tüm yönleriyle ele almalı, doğru yöntemi bulup o yönde davranmalısınız. . Hedefleriniz ve planlarınız üzerindeki uyumlara sizde şaşıracaksınız.

Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca :handanca:

Yay Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Boğa Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Boğa Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz. Sevgili Boğa meleği emeğiniz karşılığını alamadınız değimli hala? Ama artık rahat olun bu geciken mutluluğunuz sizi sevince boğacak. Hatta bu gelecek para geçmişten gelen bir servetin göstergesi bile...
  2. ikizler Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

ikizler Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

İkizler Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.. Sevgili İkizler meleği sizin için ilk çektiğim kart Ermiş kartı oldu..Bu kart bize kendi iç dünyamızdan kurtulmamızı tavsiye edecektir. Dışarıdan soyutlamayın kendinizi. Yalnız kalmayın. Meditasyona...
  3. Yengeç Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Yengeç Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Yengeç Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.., Ah adalet nerdesin dediğini duyar gibiyim. Bu haksızlıklar yetmedimi diye düşünüyorsun. Ama inanki en bunaltıcı günler geride kaldı. Sana düşen görev az daha sabretmen. Sen sabrettikçe olayların...
  4. Terazi Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Terazi Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

terazi ağustos Terazi Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.. Sevgili terazi meleği düşüncelerini netleştirmen ve kararlarınıda ona göre almanda fayda var. Bunları eyleme geçirmektede gecikme. Yoksa kayıplar yaşaman mümkün. Kartlar hep Cesur...
  5. Kova Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Kova Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

kova burcunun tarot kartı Kova Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.. Kova melekleri şayet yolunda gitmeyen ilişkiniz varsa Ayrılık kartı çıktı. Bu kart artık İlişkinizin bitiş sürecine girdiğini gösterir. Size acı verecek belki bu ayrılık....

Sayfayı Paylaş