gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yay Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir?

Konu, 'Yay Burcu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yay burcunun anneliği nasıl, yay burcu annelik özellikleri, yay burcunn anneliği nasıl
    Sevgili melekler, yay burcuysanız ve çocuk sahibi olduğunuzda nasıl bir anne olacağınızı merak ediyorsanız, astrologların araştırmalarından yola çıkarak hazırladıkları burçlara göre annelik özelliklerini inceleyebilirsiniz. İşte yay burcu annelerinin kişilik özellkleri....

yay-anne.jpg

Yay burcu bir anne çok sevecen, çok ılımlı bir annedir. Yay burcu olan anneler çocukları için bir anneden çok bir arkadaş gibidirler. Yay burcu bir anne çocuğu ile arasına sınır çekmeden onunla her konuda anlaşabilir. Hiçbir konuda çocuklarına sıkıntı yaşatmak istemen yay burcu anneler çocuklarına hayatı öğretebilmek için tecrübeye güvenir. Yay burcu anne için en iyi öğretmen hayattır. Bu yüzden çocuk yaşamın güzelliklerini, kötü yanlarını, zorluklarını, başarmanın önemini yaşayarak öğrenirse, gerçekten öğrenmiş olur.

Özgürlüğüne düşkün bir kişi olan yay burcu anneler çocuğu için her zaman şefkat doludur. Ancak yine de çocuğun çok fazla ilgi gösterip onu şımartmak yerine onu kendi haline bırakarak kendi kedini geliştirmesini ister.

Yaya burcu annelerin bir özelliği de sonsuz bir hayal gücüne sahip olmalarıdır. Bu burcun anneleri çocuklarının dikkatini çekebilecek her şeyi kullanarak hikayeler anlatmaya bayılır. Anlattığı hikayelerde, masallarda çocuğun öğrenmesi için de hayal gücünü kullanacaktır. En başta kendi sonra da farklı yollarla bir yay burcu anne çocuğunun eğitimi için her tür fedakarlığı yapabilecek insandır. Ayrıca yay burcu anneler seyahati çok severler ve çocuklarına yaptıkları seyahatlerde de her zaman öğretmenlik yaparlar.

Yay burcu anneler çocuklarını çok seven annelerdir. Bazı durumlarda sert olması gerekirken bunu beceremeyen yay burcu anneler isteklerini çoğu zaman eğlenceli yollarla yaptırabilirler.

Yay Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yay Burcu [Ne Ararsan Burda] ! ÖzeLLikLeri,Durumu,yorumLarı !

Yay Burcu [Ne Ararsan Burda] ! ÖzeLLikLeri,Durumu,yorumLarı !

yay burcunun okul hayatı yay burcu çocuğunun özellikleri çocuğunun özellikleri Burcun Özellikleri Yay, hayatı kimsenin sevmediği kadar sever ve gayretle ona kendi damgasını vurmaya çalışır. Orta karar başarılar ve geleneksel düşünüş, ona göre dehşet vericidir. Onun ihtiyacı, iyi bir yaş** ve yeni düşüncelerin keşfedilebileceği özgür bir ortamdır. Yay insanları iyimser, canlı, atılgan, zeki...
  2. Yay Burcu Bebeğinin Özelliklerini Öğrenelim Melekler

Yay Burcu Bebeğinin Özelliklerini Öğrenelim Melekler

yay burcu yay burcu bebeği yay burcu bebeğinin özellikleri yay burcu bebekleri yay burcu bebeklerinin özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Eğer doğumunuz 22 kasım 21 aralık tarihleri arasında denk geliyorsa bebeğiniz bir yay burcu bebeği olacaktır. Ben de bir yay burcu olduğumdan rahatlıkla hareketli, enerjik, kolay arkadaşlık kurabilen, neşeli ve komik bir bebeğiniz olacağını...
  3. Rezzan Kiraz Yay Burcunun Özelliklerini Açıklıyor

Rezzan Kiraz Yay Burcunun Özelliklerini Açıklıyor

rezzan kiraz burç yorumları, yay burcunun özellikleri, rezzan kiraz burç yorumları Ünlü astroloji uzmanı Rezzan Kiraz yay burcuna mensup kişilerin genel özelliklerini açıkladı. Ben de bir yay burcuna sahip biri olaraktan ilgili bir şekilde özelliklerim hakkında bilgi edindim:D:D Burç yorumları karşısın da "vay bee ben neymişim" dedim hahaha Ben tipik bir yay burcu olarak burcumun...
  4. Başak Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir?

başak burcu anneleri nasıl, başak burcunun annelik özellikleri, başak burcu annelerinin özellikleri Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için başak burcu annelerinin özellikleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere.... Ev işlerine ve hizmete düşkün başak annelerinin ekonomik davranmak doğalarında vardır. Onlar duygusal anlamda da ekonomiktirler ve duygularını açmakta...
  5. Oğlak Burcunun Annelik Özellikleri

Oğlak Burcunun Annelik Özellikleri

oğlak burcunun anneliği nasıl, oğlak burcu annelik özellikleri, oğlak burcunun annelik özelliği Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için oğlak burcu annelerinin karakter özellikleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz... Oğlak insanı geleneğine bağlı, işinde ciddi insandır. Oğlak anneleri de aynı özelliğe sahiptir. Oğlak anneleri diğer anneler göre çok daha ciddidir....

Sayfayı Paylaş