gebe
  1. mehmetl

mehmetl Forum Okuru

yay burcunun en rahatsızlık verici huyu nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mehmetl tarafından paylaşıldı.

kızlar merak ediyorum acaba bu yay burcunun en rahatsız edici gıcık bir özelliği var mı var ise hangisi bana bilgi verir misiniz lütfen teşekkür ediyorum. yay burcunun en rahatsızlık verici huyu nedir?

yay burcunun en rahatsızlık verici huyu nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yay Burcu

Yay Burcu

Elementi : Ateş Özelligi : Yakici Yönetici Gezegeni : Jüpiter Metali : Kalay Ugurlu Günü : Çarsamba Ugurlu Sayisi : 3 Ugurlu Tasi : Turkuaz Ugurlu Renkleri : Mor, menekse moru Ugurlu Çiçekleri : Leylak, salkim, mor menekse Ugurlu Kokulari : Nergis, menekse, zambak Ugurlu Müzik : Pop müzik En Belirli Özelligi : Canlilik En Büyük Ideali : Dünya çapinda ün En Büyük Hatasi :...
  2. yay burcu

yay burcu

yay kadını acayıp anlayıssız olur derler sanırım dogru yanı ben oyle olmaya basladı yada dıye dıye oyle yaptılar
  3. Gurur Verici Sözler      En Güzel Gurur Verici Sözler

Gurur Verici Sözler En Güzel Gurur Verici Sözler

En Güzel Gurur Verici Sözler, Gurur Verici Sözler Kısa, Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda bizden gurur vwerici sözler isteyen misafirimiz için, en güzel gurur verici sözleri aktarıyoruz. İşte size en güzel gurur sözleri. Biz Sosyetik Mekanların Havalı Artislerinden Olmasakta Hayat Sokaklarının Gururlu gençleriyiz! Yeryüzündeki en ilahi disiplin Türk askerlerindedir. (Postel) Ben...
  4. Rahatsızlık Verici Gebelik Bulantıları Nasıl Geçer ?

Rahatsızlık Verici Gebelik Bulantıları Nasıl Geçer ?

gebelik bulantıları nasıl geçer gebelik bulantıları ne zaman biter Sevgili melekler, gebe kadınların yaklaşık olarak %80’ninde hamileliğin 4.-6. haftalarından itibaren yaklaşık 13.haftaya kadar bulantı problemi olur. Sabah kalkıldığında daha çok görülen bu bulantılar kişiden kişiye farklılık gösterir. Hatta kimisi de hiç bulantı sorunu yaşamaz. Bu yazımızda gebelik bulantıları nasıl geçer,...
  5. Yay Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir?

yay burcunun anneliği nasıl, yay burcu annelik özellikleri, yay burcunn anneliği nasıl Sevgili melekler, yay burcuysanız ve çocuk sahibi olduğunuzda nasıl bir anne olacağınızı merak ediyorsanız, astrologların araştırmalarından yola çıkarak hazırladıkları burçlara göre annelik özelliklerini inceleyebilirsiniz. İşte yay burcu annelerinin kişilik özellkleri.... Yay burcu bir anne çok...

Sayfayı Paylaş