gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yayaların güvenli geçiş yerleri güzergahları nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

güvenli geçiş yerleri ile yayaların güvenli geçiş yapabilecekleri yerler nelerdir bunun hakkında bilgi rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, * Alt geçitlerden,
    * Üst geçitlerden,
    * Yaya geçitlerinden
    * Okul geçitlerinden,
    * Trafik Polisinin bulunduğu yerlerden,
    * Trafik ışıklarının bulunduğu yerlerden,
    * Sayılanların hiç birisi yoksa köşe başlarından geçmeliyiz. Çünkü; hangi yönden gelirse gelsin tüm araçları rahatlıkla görebiliriz. :)

yayaların güvenli geçiş yerleri güzergahları nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Şifreniz ne kadar güvenli ??

Msn Şifreniz ne kadar güvenli ??

Msn Şifreniz ne kadar güvenli ?? Buyrun Test edin : http://www.microsoft.com/protect/you...d/checker.mspx
  2. networklar ne kadar güvenli

networklar ne kadar güvenli

hepsini bilmiyorum ama ben jetnetwork kesinlikle güvenli bir firma üstelik üyelik ücreti kesinlikle yok ben bu işe başladığım zaman sadece bir katoloğla başladım ister inanın ister inanmayın katoloğum bile ücretsiz gelmişti en azında aşağıdaki linki tıklayıp bir inceleyin kaybedeceğiniz hiçbir şey yok sevgilerle Jet Networking A.Ş. | Ek İş, Ek Gelir Fırsatları veya Hiç Sermayesiz İş...
  3. Yayaların Trafikte Yaptığı Hatalar Nelerdir ?

Yayaların Trafikte Yaptığı Hatalar Nelerdir ?

Yayaların trafikte hataları nelerdir yayaların trafikte yaptığı hatalar yayaların hataları yayaların yanlış davranışları ile ilgili bilgiler burada melekler. Trafikte araç kullanmak kadar yaya olmak ta beraberinde bazı sorumlulukları getiriyor melekler :) Yani kurallar sadece araçlar için yok. Yayaların uyması gereken kurallar da aklımızın bir köşesinde olmalı ve bu kurallara uygulamalıyız....
  4. Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri

Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri

Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri hakkında bilgi,,, Merhaba arkadaşlar Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri nelerdir bu konuda kızıma bişeyler öğretmek istiyorum
  5. Trafikte biz yayalara ne gibi görevler düşüyor

Trafikte biz yayalara ne gibi görevler düşüyor

Trafikte yaya olmak ta araç kullanmak ta zor iş vesselam. Araç kullananların yapmaları gerekenleri aşağı yukarı biliyoruz. Peki ya yayalara ne gibi görevler düşüyor ? Sıralayabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş