gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yayaların yanlış davranışları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızıma trafik kuralalrını anlatıyorudum oda bana çok güzel bir soru sordu anne yayalar ne yapmalı yayalarında hiç yanlışları yok mu dedi. Şuan ona bu sorunun cevabını vermedim kapı çaldı şansıma ama bu sdorunun cevabını ona çok güzel bir dilde vermek istiyorum. Bana yardımcı olursanız< kızımın bu güzel sorusuna yerinde bilgili bir cevap verebilirim evet kızlar yayaların yanlış davranışları nelerdir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yayaların yanlış davranışları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olumsuz Davranış

Olumsuz Davranış

olumlu davranışlar olumlu ve olumsuz davranışlar nelerdir olumsuz nelerdir trafikte Çocuklarımızın davranışlarının oluşmasında uygun yönlendirme büyük önem taşır. Onların davranışları, yetişkinlerden aldıkları tepkilere göre şekillenir. Kullanacağımız bazı teknikler olumlu davranışların artırılmasına, bazıları ise olumsuz davranışın söndürülmesine yöneliktir. Olumsuz davranışı ortadan...
  2. Çocuğun Davranışı Yanlışsa

Çocuğun Davranışı Yanlışsa

Bir davranışı zayıflatmanın bir kaç yolu vardır. Tamamen görmemezlik / duymamazlıktan gelmek; Çocuğunuz sürekli uyumsuzluk içinde ise oralı olmayın. Sırtınızı dönüp ilgilenmeyin. Davranış düzeldigi an yani olumlu davranışlar gösterdiğinde kendisine dönüp bakın ve ilgilenin. Önceleri, çocuk kuvvet denemesi yaparken, sizden tepki almadıkca ilgi çekebilmek için olumsuz davranışını had...
  3. Davranış

Davranış

En geniş anlamıyla «davranış», bireyin herhangi bir sitüasyon karşısındaki total tepkisidir. Belli bir davranış biçimi ortam veya bireyle ortam arasındaki ilişki üzerinde birtakım etkiler yaratarak sitüasyonu değiştirir. Psikoloji artık bir davranış bilimi olarak tanımlanmaktadır. Bu düşünce j. b. watson tarafından ortaya atılmıştır. Watson, psikolojinin objektif bir bilim olabilmesi için,...
  4. Asosyal Davranış

Asosyal Davranış

Fiziksel şiddet, patolojik yalan söyleme (bkz.), cinsel sapıklık, aşırı içki düşkünlüğü, hırsızlık (bkz.) veya kötü davranışlar gibi asosyal davranışlardan hiçbiri belli bir psikolojik hastalığın belirtisi yahut başlı başına bir sendrom (bkz. kundakçılık ve kleptomani) sayılmamalıdır. Bununla bırlikte, bütün zihinsel bozukluklar semptomatik asosyal davranışa yol açabilir. Sonucunda da tıbbi...
  5. Yayaların Trafikte Yaptığı Hatalar Nelerdir ?

Yayaların Trafikte Yaptığı Hatalar Nelerdir ?

Yayaların trafikte hataları nelerdir yayaların trafikte yaptığı hatalar yayaların hataları yayaların yanlış davranışları ile ilgili bilgiler burada melekler. Trafikte araç kullanmak kadar yaya olmak ta beraberinde bazı sorumlulukları getiriyor melekler :) Yani kurallar sadece araçlar için yok. Yayaların uyması gereken kurallar da aklımızın bir köşesinde olmalı ve bu kurallara uygulamalıyız....

Sayfayı Paylaş