gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yayından Kalkması Muhtemel Olan Dizilerin Listesi!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yayından kalkacak diziler, bitecek diziler, hangi diziler bitecek
    Sevgili melekler, Milliyet gazetesi yazarlarından Sina Koloğlu, köşesinde yayından kalkması muhtemel olan dizileri değerlendirdi. Koloğlu'nun tahminine göre pek çok dizi sırat köprüsünde gibi...

cesur-hemşire.jpg

2. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    merhamett bitmesinnnnn

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bu listedeki hiç bi diziyi izlemiyor bitsin hepsi hahaha benim izlemdiklerim tutmuyor işte :)

4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    karadayim olsun gerisi olmasada olur

Yayından Kalkması Muhtemel Olan Dizilerin Listesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atv'de Dizilerin Yayın Günü Değişti

Atv'de Dizilerin Yayın Günü Değişti

atv diziler yayın günleri seni bana yazmışlar kalbim seni seçti yayın günü değişti hangi gün yayınlanacak hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Atv'nin iki sevilen dizisi Seni Bana Yazmışlar ve Kalbim Seni Seçti'nin yayın günleri değişti melekler...Cemal Hünal'ın oynadığı sevilen dizi Seni Bana Yazmışlar ve Ebru Cündübeyoğlu'nun oynadığı Kalbim Seni Seçti'nin yayın günü ile ilgili...
  2. 2 dizi daha yayından kaldırılıyor

2 dizi daha yayından kaldırılıyor

2 DİZİ DAHA YAYINDAN KALDIRILIYOR Sezona büyük umutlarla giren ama beklediği izleyici kitlesine ulaşamayan iki dizi daha yayından kaldırılıyor. İşte o diziler... Sezona iddialı giren diziler istenilen izlenme oranına ulaşmayınca peş peşe yayından kaldırılıyor. Kanal D'de yayınlanan Keşanlı Ali Destanı sezon sonunu göremeden yayın hayatına veda etti. Diziyi başrol oyuncusu Nejat İşler de...
  3. Yeni Yayın Döneminde Dizilerin Yayına Başlama Tarihleri

Yeni Yayın Döneminde Dizilerin Yayına Başlama Tarihleri

hangi dizi ne zaman başlayacak hangi dizi ne zaman başlıyor Sevgili melekler, yaz sezonunun sonuna yaklaştığımız şu günlerde kışın izlenen diziler iyiden iyiye özlenmeye ve merakla beklenmeye başladı. Tabi bunun yanında yeni sezonda ekranlara gelecek olan ve tanıtımları da yapılmaya başlanan yeni diziler de merak konusu. Biz de bu sayfamızda hangi dizi ne zaman başlayacak merak eden...
  4. Yakın Zamanda Başlayacak Olan Dizilerin Listesi 2012

Yakın Zamanda Başlayacak Olan Dizilerin Listesi 2012

2012 Yakında Başlayacak Diziler Yakında Başlayacak Diziler Sevgili dizisever meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz Yakında Başlayacak Diziler hangileri diye merak edenlere işte 2012 Yakında Başlayacak Diziler ile ilgili listeyi paylaşıyoruz. İyi seyirler.. :) 20 Dakika Ağır Roman Alev Alev Atlılar Babalar Ve Evlatları Babam Sınıfta Kaldı Benim İçin Üzülme Dila Hanım Esir...
  5. İşte Yeni Yayın Döneminde Yayına Girecek Olan Dizilerin Listesi 2013-2014

İşte Yeni Yayın Döneminde Yayına Girecek Olan Dizilerin Listesi 2013-2014

yeni yayın dönemi dizileri 2013 yeni diziler yeni sezon dizileri Sevgili melekler, televizyon kanalları son hızla yeni yayın dönemine hazırlanıyorlar. Eylül ayını iple çeken kanallar yepyeni dizileriyle reyting yarışına girmek ve bu büyük pazardan en büyük payı kapabilmek için gün sayıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'dan Hazal Kaya'ya, Murat Yıldırım'dan Fahriye Evcen'e kadar birçok ünlü yıldız yeni...

Sayfayı Paylaş