gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yayla....

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D yayla_resimleri_ (1).jpg yayla_resimleri_ (2).jpg yayla_resimleri_ (3).jpg yayla_resimleri_ (4).jpg yayla_resimleri_ (5).jpg yayla_resimleri_ (6).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ağustos 2013
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yayla....
    ellerine sağlık köri harika resimler bunlar ben yaylaları çok severim

Yayla.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Alanson - Yandım Yandım

Mazhar Alanson - Yandım Yandım

Özledim seni, düştüm yollara Açtım gönlümü rüzgarına Bir hayaldi sanki, bir macera Yıkıldım. Kelimeler paramparça Yandım...Yandım... Yandım yandım ahhhh ki ne yandım! Bana yeniden şarkılar söyleten kadın Baka baka doyamadım, hem kokladım da Sarhoşluğu geçmedi hala İçimde sevdan... Hala hoş bir havan var Ne güzel adın Bir çizik attın gönlüme, kanattın. Yandım...Yandım... Yandım yandım ahhhh ki...
  2. yandım yandım

yandım yandım

Sevgilim gec kaldın aşka Benide hayata gec bıraktın Yaşayan bir ölüyüm şimdi Sensiz sessiz son baharda Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Sevgilim inanmadın aşka Gercekle yüzleşince korktun kaçtın? Yaşayan bir ölüyüm şimdi Beni anınca için sızlamaz mı? Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım...
  3. ya seninle ya sensiz

ya seninle ya sensiz

YA SENİNLE YA SENSİZ Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz başka biri Ya seninle ya sensiz İstersen al at beni İstersen yarat beni Dağ gibi deniz gibi Ya seninle ya sensiz Olmasa da sevenim Ağlayanım gülenim İlk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz İstersen sevme beni İstersen bekle beni Taş gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz Yalnız bir mevsim değil Yalnız bir bahar...

Sayfayı Paylaş