gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

yaz ayında hamile kalmak daha kolay ayrıntılar burada

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamile kalma yöntemleri Nasıl hamile kalabilirim

Merhaba kızlar ,
    bebek isteme karar verdiğimiz an sabırsızlanır ve biran önce olsunisteriz değilmi :)
    ozamanyaz aylarını seçelim

Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Süleyman Tosun İlkbahar aylarında kadınlarda daha yüksek östrojen hormonu salgılandığı için hamile kalmanın daha kolay oldugunu belirtmiş
    hemde ne güzel şuanda yaz aylarındayız :)

yaz ayında hamile kalmak daha kolay ayrıntılar burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

bitkilerle hamile kalma,bitkilerle hamile kalmak, Arkadaşlar hamile kalamıyorsanız bu bitkiler tam size göre bu kürü mutlaka uygulayın derim inş.sizlerde en kısa gebe kalabilirsiniz ve bize buradan ben hamileyimmm diyee bağıra bağıraa ialn edersiniz diyorum ben kullanmaya başladım bile Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi: 5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban...
  2. Melekler Bahar Aylarında Hamile Kalmak Daha KOLAY Buyrun Buraya

Melekler Bahar Aylarında Hamile Kalmak Daha KOLAY Buyrun Buraya

gebe kalma,gebe kalmak, Sevgili melekler yemyeşil ve rengarenk çiçeklerle dolu bahar aylarında gebe kalmanın kolay olduğunu uzmanlar söylüyorlar konumuza bir göz atalım bakalım bahar ayında gebe kalmak neden kolaymış bu işin sırrı ne öğrenelim. İlkbahar aylarında kadınlarda daha yüksek östrojen hormonu salgılandığı için hamile kalmanın daha kolay olduğunu biliyor muydunuz? Kadın...
  3. İlkbahar ve yaz aylarındachamile kalmak daha kolay

İlkbahar ve yaz aylarındachamile kalmak daha kolay

Yumurta günleri Adet döngüsü Merhaba kızlar Okuduğum bir makalaede hamile kalma şansı yazın ve ilkbaharda daha çok fazla oluyormuş sebebi İlkbahar aylarında kadınlarda daha yüksek östrojen hormonu salgılandığı için hamile kalmanın daha kolaymış düşünüyorumda ben de ilkbahar ayında hemen hamile kalmıştım :) yazın bitmesine daha çok var kızlar Allah isteyenlerin ellerini boş bırakmasın...
  4. Kolay Hamile Kalmak İçin Yapmanız Gerekenler

Kolay Hamile Kalmak İçin Yapmanız Gerekenler

Bu konu hamile kalmanın kolay yolları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı kadınlar gebe kalmamak için uğraşırken bazıları da gebe kalabilmek için yanıp tutuşurlar. Fiziksel ve ruhsal sebeplerle gebe kalamayanlar, aylarca yıllarca uğraştıkları gebelik için çeşitli tedaviler görürler. Gelişen tıp bilimi sayesinde pek çok sorunun aşılabildiği gebelik için yapmanız gerekenleri...
  5. Hamile kalmak isteyenler buraya

Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...

Sayfayı Paylaş