gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben Yaz doğum kontrol hapı kullanıyorum ama adetim kullandığımdan günden beri düzensiz iki güne bir leke görüyorum ve normal adet görmedim yani lekeler haricinde adet yok. Acaba bu yaz doğum kontrol hapını nasıl kullanacam, kullanan varsa bana bilgi versin!

Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum kontrol haplarında zararlar

Doğum kontrol haplarında zararlar

Meleklerim doğum kontrol haplarının zararlarını hepimiz biliyoruz ama bilmeyenler elbette vardır.Hadi bakalım ozaman doğum kontrol haplarının zararları nelermiş :tik: Kadınların yanlış eş seçmesine yol açabiliyor! Bilim adamları, doğum kontrol haplarının, kadınların yanlış eş seçmelerine neden olabileceğini öne sürdü. Araştırmacılar yaklaşık 100 kadın üzerinde yapılan denemelerde,...
  2. Diane 35 Doğum Kontrol Hapı Kullananlar Dikkat !

Diane 35 Doğum Kontrol Hapı Kullananlar Dikkat !

Bu konu; Diane 35 Doğum Kontrol Hapı Kullananlar Dikkat haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, az önce yayınlanan bir habere göre Fransa'da Diane 35 kullanan 4 kadın ölmüş. Doğum kontrol hapı olan Diane 35 aynı zamanda sivilce ve kist tedavisi için de kullanılıyordu. Yapılan açıklamaya göre bu hap doğum kontrolü için kullanılmamalıymış. İşte haberin ayrıntıları......
  3. doğum kontrol hapı içenler

doğum kontrol hapı içenler

merhaba hanımlar benim sorum şu şekilde olacak bir süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hap kullanırken hamile kalırmıyım şu an bebek düşünmüyoruz yinede korkularım var sanki hamile kalacakmışım gibi hç hap kullanırken hamile kalan duydunuzmu
  4. Doğum kontrol hapı kullananlar hamile kalırmı?

Doğum kontrol hapı kullananlar hamile kalırmı?

doğum kontrol hapıyla hamilelik olurmu,doğum kontrolhapıyla hamile kalmak mümkünmü,doğum kontrol hapıyla gebelik belirtileri,doğum kontrol hapı ve hamilelik hakkında bilgiler Doğum kontrol hapları, kadınların vücudunda bulunan strojen ve progesteron yani bu iki hormonunda içeriği olan, gebeliğinizin gerçekleşmemesini sağlayan bir hap çeşitidir. Yumurtalıkların yumurta üretimini, rahim...
  5. Doğum kontrol hapı

Doğum kontrol hapı

Slm kızlar Türkiye CYPRODERM isimli Doğum kontrol hapı varmı? Bilgisi olan var mı? Veya o hapa yakın hangı hap kullanabilirim?? Cevaplarınız için teşekkür

Sayfayı Paylaş