gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yaz gecelerinin vazgeçilmez pijamaları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Yaz gelse de şöyle bir denize gidip yüzsek.Dikkat edin yüzsek dedim:DYüzsem diyemiycem çünkü yüzmeyi bilmiyorum:DAslında küçükken iyi yüzermişim.Annem öyle diyor.Ama bir boğulma tehlikesi geçirince psikolojikmen yüzmeyi unutmuşum:)Bence psikolojikmen değil gayet açık işte korkudan:D Yüzmeyi bilmesem de suyun içine girerim:DÖyle boş boş dururum.Yada deniz yatağımla bir güzel yüzerim suyun üzerinde:DAkşam olunca da evin yolunu tutarız bir güzel sonra balkon keyfi.Oh çaylar çerezler ne güzel oluyor.Eeee yatmak vakti gelince de mızmızlanıyorum.Çünkü sıcaklar da uyumayı sevmiyorum.Hatta sevmiyordum taaa kiii şu yazlık pijamaları görünceye kadar.

Artık yaz aylarında bu pijamalardan bir kaç takım alıp değişe değişe giymek lazım:):):)Bakar mısınız şunların rahatlığına :DAyrıca kırmızı olanı yakıyor yakıyor:utan:

Leopar desenli olan herşeyden nefret ediyorum.Yahu ne o öyle kaplan gibi.Töbe töbe.Aman hiç tarzım değil.Bu pijama en çok banu alkana yakışır:D:D:D

Oyy oyy aman aman ne güzel bir renk bu böyle:DLila lila lillaaaa:Dİşte bu pijamayla öyle bir güzel uyurum ki kocacığımın çenesi bile vız gelir:D

Yaz gecelerinin vazgeçilmez pijamaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yazının vazgeçilmezi sandaletler

2009 yazının vazgeçilmezi sandaletler

modayı ister istemez takip eder çogu kadın etmesek ne olacakki zaten herkes bizim yerimizede takip ediyor sayılır o ondan görür giyer bu sundan görür giyer yayılıyor işte neyse konumuza dönelim bu yazda sandalet modasıdır almış başını gidiyor ama modeller çok degişik ve hoş gercektende albenisi çok fazla bence siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama bu modellerden sonra kararınız belkide...
  2. Yazın Vazgeçilmezi Beyaz

Yazın Vazgeçilmezi Beyaz

Saflığın, masumiyetin ve zerafetin rengi beyaz aynı zamanda yaz aylarının vageçilmez rengidir...Ayakkabıdan çantaya, etekten bluza pantalona her bayanın dolabında mutlaka beyaz bir giysi vardır...Buyrun size en şık beyaz kıyafetler :tik:
  3. Yazın Vazgeçilmezleri Tişörtler ve Şortlar

Yazın Vazgeçilmezleri Tişörtler ve Şortlar

Yazın vazgeçilmezleri tişörtler ve şortlar.. Birbirlerine çok rahat bi şekilde kombinlenebilen iki giysi türü. Eğer şorttan vazgeçmem diyorsanız bir de bu şort ve tişört çeşitlerine bakın melekler :) Ayrıca sezon sonu olduğundan şortlar, etekler ve tişörtlerde inanılmaz indirim oluyor. Söylemeden geçmeyeyim dedim :D
  4. Yılbaşı gecesinin vazgeçilmezi kabak tatlısı tarifi

Yılbaşı gecesinin vazgeçilmezi kabak tatlısı tarifi

kabak tatlısı,kabak tatlısı nasıl yapılır,kabak tatlısı tarifi,kabak tatlısı malzemeleri,kabak tatlısı yapılışı Malzemeler: 1 kilo bal kabağı 3 bardak şeker 2 karanfil Üzerine kaymak ve ceviz Yapılışı: Kabakları küp küp doğrayın. Şekeri üzerine döküp karanfili de tencereye atıp kapağını kapatarak 1 gece bekletin. Sabaha kadar suyunu bırakan kabak tatlısını ertesi gün kendi suyuyla...

Sayfayı Paylaş