Yaz gecelerinin vazgeçilmez pijamaları

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Yaz gecelerinin vazgeçilmez pijamaları
Yaz gelse de şöyle bir denize gidip yüzsek.Dikkat edin yüzsek dedim:DYüzsem diyemiycem çünkü yüzmeyi bilmiyorum:DAslında küçükken iyi yüzermişim.Annem öyle diyor.Ama bir boğulma tehlikesi geçirince psikolojikmen yüzmeyi unutmuşum:)Bence psikolojikmen değil gayet açık işte korkudan:D
Yüzmeyi bilmesem de suyun içine girerim:DÖyle boş boş dururum.Yada deniz yatağımla bir güzel yüzerim suyun üzerinde:DAkşam olunca da evin yolunu tutarız bir güzel sonra balkon keyfi.Oh çaylar çerezler ne güzel oluyor.Eeee yatmak vakti gelince de mızmızlanıyorum.Çünkü sıcaklar da uyumayı sevmiyorum.Hatta sevmiyordum taaa kiii şu yazlık pijamaları görünceye kadar.

yazlik-pijamalar1-7582.jpg

yazlik-pijamalar2-8675.jpg

Artık yaz aylarında bu pijamalardan bir kaç takım alıp değişe değişe giymek lazım:):):)Bakar mısınız şunların rahatlığına :DAyrıca kırmızı olanı yakıyor yakıyor:utan:

yazlik-pijamalar3-4822.jpg

yazlik-pijamalar4-3882.jpg

yazlik-pijamalar5-8383.jpg

yazlik-pijamalar6-1308.jpg

yazlik-pijamalar7-9564.jpg

yazlik-pijamalar8-6517.jpg

yazlik-pijamalar9-8366.jpg

yazlik-pijamalar10-4210.jpg

Leopar desenli olan herşeyden nefret ediyorum.Yahu ne o öyle kaplan gibi.Töbe töbe.Aman hiç tarzım değil.Bu pijama en çok banu alkana yakışır:D:D:D
yazlik-pijamalar11-9021.jpg

yazlik-pijamalar12-9894.jpg

yazlik-pijamalar13-9827.jpg

Oyy oyy aman aman ne güzel bir renk bu böyle:DLila lila lillaaaa:Dİşte bu pijamayla öyle bir güzel uyurum ki kocacığımın çenesi bile vız gelir:D

Geri